Přejít na PLUS
Porovnání znění
Balíčky poznámek

Předpis nemá balíčky komentářů! Přidejte si svůj balíček.

Přidej k oblíbeným

Sdělení č. 352/2017 Sb.Sdělení Státní volební komise o vyhlášení a uveřejnění celkových výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 20. a 21. října 2017

Částka 121/2017
Platnost od 24.10.2017
Trvalý odkaz Tisková verze Stáhnout PDF(?) Stáhnout DOCX

352

SDĚLENÍ

Státní volební komise

ze dne 23. října 2017

o vyhlášení a uveřejnění celkových výsledků voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 20. a 21. října 2017

Státní volební komise vyhlašuje a uveřejňuje podle § 8 odst. 2 písm. e) a § 52 odst. 3 zákona č. 247/1995 Sb., o volbách do Parlamentu České republiky a o změně a doplnění některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, celkové výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konaných ve dnech 20. a 21. října 2017.

Celkový počet osob zapsaných ve výpisech ze stálých seznamů voličů a ze zvláštních seznamů voličů:8374501
Celkový počet voličů, kterým byly vydány úřední obálky:5094633

Počet platných hlasů odevzdaných pro každou politickou stranu a politické hnutí zvlášť a pro jednotlivé kraje zvlášť:


Politická strana, politické hnutíHlavní město PrahaStředočeský krajJihočeský krajPlzeňský krajKarlovarský krajÚstecký krajLiberecký krajKrálovéhradecký krajPardubický krajKraj VysočinaJihomoravský krajOlomoucký krajZlínský krajMoravskoslezský krajCELKEM ČR
1 Občanská demokratická strana9918285429382323283310796321972146832242283132598969319272662875240944572962
2 Řád národa - Vlastenecká unie64213535575588966313275315093247684266155988735
3 CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI407412255184-2341962973551374772821953273758
4 Česká str. sociálně demokrat.340794385323035216438530224641181118128192942463149248227602045448417368347
5 Volte Pr. Blok www.cibulka.net *)491-------------491
6 Radostné Česko221456439395---2752583063833072205923852
7 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ309205336814435131806453122992678014184128551125121222135801716814462262157
8 Komunistická str. Čech a Moravy281584769529414235029960336281398119792200022482946966268532066947651393100
9 Strana zelených14686941543263321154950132907365032613204914735883685658374335
10 ROZUMNÍ-stop migraci,diktát.EU2600508124352395123129201719238824292070378119421747379036528
11 Společ.proti výst.v Prok.údolí438-------------438
12 Strana svobodných občanů1285710679530341381544459531524310399835651042139634812589279229
13 Blok proti islám.-Obran, domova4726822703282114661922841862354484362995685077
14 Občanská demokratická aliance9438616137242808114053223852619304483936548030
15 Česká pirátská strana10759079815331432720112264280042385929932271462608653207259552485947332546393
16 OBČANÉ 2011-SPRAVEDL. PRO LIDI177--182----------359
17 Unie H.A.V.E.L.93343------------436
18 Česká národní fronta-------------117117
19 Referendum o Evropské unii4235462672241533211822762252195322132454504276
20 TOP 09773254184316713130954495123368825143081086410163263569903844314142268811
21 ANO 20111244451893719101284114432681275746230288551795517524715990995950847501940691500113
22 Dobrá volba 2016358365204--292269380250-5222481846503722
23 SPR-Republ. str. Čsl. M. Sládka5391204556603343127548161948060012224884779709857
24 Křesť. demokr. unie - Čs.str.lid.291431992516983949928856127429716294175992429552346252573363135362293643
25 Česká strana národně sociální182219243136-113135--89173117-1661573
26 REALISTÉ585142513327200979920481290203714921562384916782138366435995
27 SPORTOVCI1243115263610093114763564315645841471766537105710593
28 Dělnic.str.sociální spravedl.56512037626314281527374600722556859675417108310402
29 Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)3554759497310622868615233427772287828038262022523767973413973802076027538574
30 Strana Práv Občanů187316151097920513155863185112291324161311411969222218556
31 Národ Sobě----------300---300
CELKEM6114506606333153192715101221423396862088172787202581692627645834423056392946795477895060759

*) Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale -pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO -ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! -jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7

Jména a příjmení kandidátů v členění podle politických stran a politických hnutí, kteří byli zvoleni, a kandidátů, kteří se stali náhradníky, spolu s údaji o výsledcích přednostního hlasování:

Pořadí Jméno, příjmeníPočet přednostních hlasůPořadí na hlasovacím lístku
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
1 Občanská demokratická strana
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Mgr. Václav Klaus226353
2Mgr. Jana Černochová124261
3doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc.123604
4PhDr. Pavel Žáček, Ph.D.640617
5Marek Benda61836
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Vladimíra Ludková58207
2Filip Humplík50092
3JUDr. Jaroslava Janderová20125
4MUDr. Ferdinand Polák, Ph.D.26458
5Mgr. Adam Vážanský18389
6Mgr. Alexander Bellu203810
7Ing. Ladislav Linek191411
8Tomáš Korálek78112
9Mgr. Zdeněk Doležal61813
10JUDr. Mgr. Zdeněk Dvořák, Ph.D.109614
11Mgr. Tomáš Bartovský42215
12Michal Frauenterka72716
13Mgr. Jan Klusáček62118
14PhDr. Ivo Syřiště, Ph.D.156519
15Mgr. Jan Recman60020
16Ing. Jan Jarolím94021
17JUDr. Ing. Aleš Borkovec, Ph.D.135822
18Ing. Marie Kousalíková100523
19Ing. Jiří Janák41224
20RNDr. Jitka Ryšavá52925
21Ladislav Marek68026
22MUDr. Pavel Horažďovský155827
23Ondřej Gros40828
24Mgr. Zlatuše Rybářova57429
25Daniel Neumann33230
26Jaroslav Hauer38531
27Mgr. Lucie Vítkovská57632
28MUDr. Michal Bednář54933
29Ing. Ondřej Kubín, MBA45334
30Mgr. Jakub Drábek44135
31Richard Bureš38036
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Ing. et Ing. Jan Skopeček73061
2Ing. Petr Bendi44294
3Ing. Veronika Vrecionová39302
4Ing. Vojtěch Munzar28233
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Hynek Fajmon21065
2Ing. Pavel Pavlík9856
3Ing. Tomáš Martinec, Ph.D.13707
4Rudolf Kulhánek6888
5RNDr. Mgr. Tomáš Vaněk, CSc.10819
6Ing. Josef Živnůstek108610
7Zdeněk Havrančík48511
8RNDr. Soňa Chalupová118712
9Mgr. Lukáš Rak107013
10PhDr. Ing. Mgr. Karel Bendl, MBA, LL.M.121814
11Ing. Zdeněk Nejdl50215
12PhDr. Libuše Benešová102016
13Marcela Chrpová52317
14Ing. Jaroslav Vomastek, MBA70918
15Martin Smetana61319
16Ondřej Vodňanský60920
17Ing. Petr Lang34221
18Ing. Jakub Šanda39422
19Mgr. Petr Paták, DiS.57823
20Mgr. Jan Pleskač41624
21Ing. Petr Listík39025
22Ing. Michal Prokůpek55226
23Mgr. Daniel Štěpánek58727
24Zdeněk Renc31528
25Ing. Dan Jiránek155129
26Mgr. Petr Hanuš26230
27Mgr. Martin Kupka416831
28Tomáš Patočka37132
29Pavel Luxa41033
30Ing. Petr Magera30734
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1RNDr. Jan Zahradník55791
2Ing. Jan Bauer24422
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Hana Šťastná17223
2Ing. František Dědič10984
3Hana Dufková-Spoladore7925
4Bc. Radim Staněk7186
5Bc. Jiří Černý5677
6Ing. Robert Flandera4898
7Ing. Světlana Procházková, MBA5439
8doc. Mgr. Lenka Hrušková, Ph.D.64110
9Pavel Souhrada60411
10Bc. Irena Ravandi, DiS.50712
11Magdalena Opolzerová26613
12Marie Mračková55514
13prof RNDr. Jiří Masojídek, CSc.74015
14Ing. Milan Horňák25316
15Ing. Eva Piherová16417
16Ing. Jiří Cais42618
17Ing. Alena Šindlerová23519
18Bc. Ondřej Kadlec36020
19Mgr. Jiří Mánek, MBA78321
20Ing. Jitka Šebelková70222
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Mgr. Martin Baxa46553
2doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D.34291
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jiří Šneberger23677
2Ing. Vladislav Vilímec19662
3Ing. Mgr. Pavel Karpíšek12904
4Mgr. Pavel Šindelář8085
5Ing. Michal Šnebergr15926
6Mgr. Jan Šašek8038
7Pavel Havlíček7589
8Jan Poduška53410
9MUDr. ThMgr. Marcel Hájek, Ph.D.,FICS132511
10Pavel Sklenář25112
11Mgr. Radka Trylčová49613
12Mgr. Michal Sedláček, MFA30914
13Ing. Zdeněk Mádr33715
14Mgr. Hynek Říha29616
15Mgr. Marcela Sobotková35717
16Ing. Jiří Jindra38818
17Mgr. Petr Fornouz40719
18JUDr. Marcela Krejsová69720
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Mgr. Karel Krejza17091
NÁHRADNÍCI:
1Drahomíra Miklošová12562
2Mgr. Bc. Tomáš Rieger10313
3Mgr. Iva Dvořáková, LL.M.11054
4Petr Jindřich5825
5Ing. Jiří Kalous3946
6Mgr. Michal Voltr5997
7Ing. Miroslav Jeništa2598
8Mgr. Ivana Volákova3629
9PhDr. Filip Hrbek88610
10Ing. David Podéšť25511
11Bc. Pavlína Hapštáková22112
12Bc. Jakub Ozaňák42913
13Bc. Růžena Mimrová19414
14Ing. Roland Hase16915
15Ing. Mgr. Michal Šidák48116
16Bc. Milan Javorček33317
17Tomáš Binter26518
18Jitka Horáková25719
19Zdeněk Kutner24920
20Ing. Zdeňka Rulíšková18821
21Rostislav Aulický23622
22Ing. Miroslav Podhajský34523
23Mgr. Helena Zemánkova Týřová10524
24Jiří Sucharda12125
25Jiří Drbal25126
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Ing. Petr Beitl20361
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Dan Ramzer15962
2MUDr. Vít Němeček, MB A12766
3MUDr. Jiří Kalenský10944
4Ing. Miloš Vele9073
5MUDr. Karel Tejnora7065
6JUDr. Jaroslav Švehla4827
7Ing. Tomáš Špinka6708
8Bc. Marek Krčil3799
9Mgr. Petr Židek, MPA39410
10Mgr. Marek Hotovec64011
11Bc. Jana Foltová31012
12Ing. Jiří Kittner72413
13Pavel Fulín15614
14Bc. Zdeněk Krenický17415
15Petr Polák31416
16MUDr. Miroslava Kramářová53917
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Mgr. Ivan Adamec26731
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Miroslav Procházka11102
2Mgr. Jana Drejslová13533
3Mgr. Jiří Škop10494
4Josef Dlabola6535
5Miroslav Vlasák9936
6MUDr. Petr Hroneš8307
7Ing. František Tomášek2618
8Bc. Michal Moravec6899
9Ing. Josef Král48110
10Ing. Ivo Muthsam38311
11PhDr. Ondřej Voráček58112
12Mgr. Iva Doudová50213
13Radovan Hovorka18714
14Ing. Petra Škopová, MB A39015
15Ing. Karel Dyntar, MBA44316
16MUDr. Jozef Kochan39617
17Ing. Jaroslav Matička28718
18MUDr. Emil Jaroš, Ph.D.44619
19Jan Bém49320
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1Jaroslav Martinů17766
NÁHRADNÍCI:
1Petr Bajer17553
2prof Ing. Simeon Karamazov, Dr.16331
3Ing. Radim Jirout, MBA, LL.M.11262
4PhDr. Vojtěch Kyncl, Ph.D.11284
5Ing. Ladislav Valtr, MBA11465
6Mgr. Kateřina Drábková Bíbusová8827
7Matouš Pořický5708
8Ing. David Novák11389
9RNDr. Jan Švadlenka, Ph.D.50510
10Michal Kortyš97511
11Ing. Martin Kozáček67112
12Ivana Snítilová47813
13Mgr. Alena Stránská37814
14PaedDr. Jan Mazuch62115
15Pavel Čížek47616
16Ing. Miloslav Sejkora34317
17Mgr. Stanislava Švarcová56218
18Ing. Patrik Dospěl72519
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Miroslava Němcová36522
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jan Tecl, MBA23251
2Ing. Jaroslav Vymazal14723
3Mgr. Martina Bártová9394
4Mgr. Jan Podhráský9125
5Dr. Ing. arch. Jaroslav Huňáček8326
6Karel Kratochvíl5867
7Mgr. Miroslav Skalník5498
8Miroslav Stehno3059
9Ing. Jakub John56510
10Ing. Zdeněk Janovský29011
11Mgr. Bc. Helena Hinková24212
12Martin Kamarád64513
13Petr Staněk28814
14Miroslava Táborská15315
15Mgr. Milan Šmíd27616
16Ing. Pavel Nevrkla27117
17Mgr. Petra Krysová25218
18Tomáš Sedláček31819
19Mgr. Miloš Jelínek28320
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.AL 130351
2JUDr. Pavel Blažek, Ph.D.37022
3MUDr. Jiří Ventruba, CSc.35066
NÁHRADNÍCI:
1Rostislav Koštial26613
2Mgr. Libor Hoppe15354
3Jan Baránek13095
4Ing. Jana Bačíková, MBA17917
5Bc. Hynek Julínek9518
6Mgr. Karel Podzimek9109
7MUDr. Jana Novotná144210
8Ing. David Grund67411
9Zdeněk Černý36412
10Vlastislav Filka41913
11JUDr. Zuzana Hermanová66414
12Mgr. Jiří Kasala, MBA48315
13JUDr. Pavel Kašník31116
14Ing. Vojtěch Fabík45917
15Mgr. Luboš Kadlec31018
16MUDr. Miroslav Klíma68019
17Bc. Dagmar Rudolfova21120
18Ing. Radomír Koval31521
19Pavel Stávek81422
20Mgr. Vladan Krásný119423
21Bc. Matěj Severa, MBA21224
22Ing. Martin Sklář32125
23Jan Jakoubek28626
24Ing. Alena Řezníčková, MBA42327
25Mgr. Petr Antoš43528
26Tomáš Zonyga30929
27Kristýna Švarcová22930
28Zuzana Kupčíkova13831
29Mgr. Evelína Jochová25532
30Mgr. Petr Punčochář30733
31Mgr. Luděk Kocman24434
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1Zuzana Majerová Zahradníková23903
NÁHRADNÍCI:
1Michal Zácha23061
2PhDr. Petr Sokol, Ph.D.18642
3Ing. Josef Ťulpík7184
4prof. PhDr. Ivo Barteček, CSc.11455
5Ing. Bc. Renata Žmolíková4076
6MUDr. Pavel Hejtmánek9177
7Mgr. Leon Bouchal4588
8Ing. Tomáš Blumenstein7889
9Bc. Jiří Vogel44310
10Ing. Stanislav Orság72211
11Ing. Mojmír Sokol38412
12Ing. David Chytil25513
13MUDr. Jana Palmašová27514
14Karolína Stašáková28515
15JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.48716
16Radim Schubert38717
17MUDr. Martin Haška38818
18Mgr. Marta Husičková48719
19Ing. Zdeňka Riedlová29520
20Alena Michálková5121
21Mgr. Radek Vincour22122
22Mgr. Dagmar Halašová7523
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Ing. Stanislav Blaha24831
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jana Křižková, MBA17123
2Mgr. Roman Hoza13752
3Mgr. Josef Slovák10584
4Milan Foukal6725
5Mgr. Bc. Eva Ledvinová5826
6Ing. Hana Skácalová5487
7Mgr. Daniela Hebnarová7688
8Mgr. Petr Viceník6139
9Ing. Petr Holý40210
10Ing. Radovan Macháček25911
11Mgr. Jan Vodák, Ph.D.26612
12MUDr. David Ondra88913
13Petr Kozák13614
14Marek Andrýsek28115
15Jan Pijáček129616
16Ing. Radúz Mácha32317
17Karel Jarcovják11818
18Robert Hlavica30219
19Ing. Jiří Durďák45820
20JUDr. Stanislav Devátý, Dr.95121
21Bc. Roman Kalabus43622
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Ing. Zbyněk Stanjura36481
2Jakub Janda22654
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Marie Manoušková19962
2Mgr. Martin Sliwka9703
3Bohuslav Hamrozi10525
4Mgr. Martina Nováková, DiS.8426
5Ing. Patrik Schramm7087
6Bc. Petr Thaisz, MB A4198
7Ing. Jana Císařová4159
8Mgr. Petr Juras52710
9Vavřinec Pečinka40711
10Bc. Radana Zapletalová37012
11Bc. Michal Sněhota41813
12Ing. Werner Bernatík, Ph.D.63814
13Ing. Miroslav Kopečný55015
14Ing. Ivo Brauner23416
15Ing. Milan Kolder18317
16Ing. Pavel Mlýnek22118
17Jan Pánik18519
18Bc. Ladislav Jodlovski17420
19Petr Czudek105221
20Mgr. Veronika Žákova35422
21Ing. Miroslav Konvičný15323
22Lubomír Adamiš20924
23Karel Bednařík17125
24Ing. Mgr. Radek Šnita, MBA31026
25Ing. Iris Heclová14727
26Ing. Jan Stanjura42028
27Igor Trávníček20229
28Eva Pastuškova15230
29Ing. Jan Vavříček26731
30Vlastimil Dostál20932
31Ing. Vladimír Návrat12833
32Bc. Tomáš Barták17034
33Mgr. Yvona Dluhošová18735
34Ing. Eva Dufková24036
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
4 Česká strana sociálně demokratická
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Petr Dolínek23221
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Lenka Teska Arnoštova, Ph.D.20543
2MUDr. Miroslava Skovajsová, Ph.D.182612
3PhDr. Lukáš Kaucký13102
4Roman Petrus11234
5Bc. František Adámek6845
6Ing. Radim Hejduk11536
7Mgr. Šárka Táborská8857
8Ing. Milan Hausner8408
9doc. JUDr. Ing. Milan Hrdý, Ph.D.11669
10JUDr. Jan Dufek34510
11Mgr. Miroslav Jašurek44611
12MUDr. Jana Trková69313
13Mgr. David Beňák,DiS.34814
14Mgr. Jan Smetana20015
15Ing. Vladimír Novák32416
16Jaroslav Zavadil69717
17Marcela Dudkova30918
18Mgr. Bc. Pavel Hodek16819
19Mgr. Anna Dumont67920
20Ing. Jiří Vohlídal, Ph.D.38621
21Bc. Lenka Cejpková53322
22Ing. Vilém Čáp46523
23Mgr. Vít Céza35024
24Mgr. Alena Červená42525
25Ing. Jiří Brych16526
26Ing. Miroslava Dušková Smrčková, Dr.36627
27Gabriela Kočková20428
28JUDr. František Mühlfeit16329
29Mirka Havlová12430
30Kateřina Peštová17331
31Ing. Bc. Renata Bednářová7932
32Mgr. Bc. Martina Bucková32533
33Ing. Michaela Šupinová11734
34Ing. Petr Serafín22035
35Mgr. Jakub Štědroň, Ph.D.36836
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Jan Hamáček43481
2Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.38482
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Milan Urban22067
2Ing. Václav Zemek12433
3Bc. Zdeněk Syblík9094
4JUDr. Ing. Petr Petržílek, Ph.D.7895
5PhDr. Ladislav Langr12746
6Mgr. et Mgr. Oldřich Buchetka1778
7JUDr. Milan Fára7249
8Mgr. Lukáš Dukay42810
9Mgr. Regina Komárková72111
10Mgr. Karel Filip65212
11Mgr. Jiřina Hančarová72913
12Mgr. Miloslava Becherová41614
13Jiří Volenec44315
14Mgr. Vanda Bělinová34716
15Ing. Karel Otava33117
16Petr Patera30418
17Bc. Pavel Schenk, BBA19319
18Mgr. Jiří Csermelyi7620
19Bc. Lubomír Nymburský, MBA24221
20Mgr. Lucie Krejčíková43122
21Dana Medřická35823
22Mgr. Tereza Netiková42924
23Mgr. Lenka Šmídová31425
24Pavel Král20326
25JUDr. Kateřina Mandovcová25127
26Bc. Václava Brabcová, DiS.25028
27Michaela Dzamková18329
28Renata Pelcová20130
29Mgr. David Koryta50131
30Dagmar Femiaková9432
31Bc. Radek Modes13533
32Soňa Ottová18534
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1JUDr. Ondřej Veselý13471
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Olga Bastlová11653
2Mgr. Petr Podhola8942
3Mgr. Vlasta Bohdalová9154
4Mgr. Jan Dudek3095
5Terezie Daňková4216
6Ing. Jan Mládek, CSc.8837
7MUDr. Ladislav Kuchař7138
8Marcela Hánová5509
9Jaroslava Sýkorová12710
10Mgr. Jana Zemánková29411
11Roman Ondřich, DiS.21512
12Mgr. Jaroslava Deverová26613
13PhDr. Jan Gregor, Ph.D.57314
14Ing. Petra Blížilová44015
15Ing. Jaroslav Mach15316
16Ing. Luboš Stejskal14417
17Mgr. Dana Hejduková20118
18Ing. Vladimír Procházka20319
19Mgr. Jan Hájek19920
20Petr Lebeda20821
21MUDr. Michal Turek55522
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Milan Chovanec29171
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Václav Votava13042
2Mgr. Igor Jakubčík10103
3Ing. Jitka Heřmanová9234
4Mgr. Jan Opl7095
5Ivana Šiflová3616
6Romana Plíšková2497
7Mgr. Karel Zrůbek3138
8Bc. Eva Herinková6569
9Mgr. Jaroslav Šobr67410
10Mgr. Michal Černý38311
11Božena Vaňková32412
12Dana Vaníková18413
13Ing. Andrea Skalníkova24814
14Bc. Michal Chalupný41015
15Mgr. Zdeňka Řezníčková49416
16Mgr. Jan Straka42217
17Mgr. Jiří Horník40118
18Bc. Pavel Hofrajter36019
19Jan Janda29520
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Jaroslav Foldyna23911
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Ing. Zdeněk Matouš, Ph.D., MBA18872
2Gabriela Nekolová, DiS.13193
3MUDr. Jaroslav Krákora11325
4Ing. Vojtěch Václav Pour8314
5Mgr. Tomáš Ryšánek4736
6Mgr. Marie Čápová6297
7Mgr. Jan Mareš, MBA5538
8MUDr. Michaela Vaňková6629
9Bc. Karel Rouček97010
10Mgr. Dalibor Dvořák38211
11Bc. Andrea Vlčková37512
12Mgr. Karel Novotný, LL.M., MBA47213
13Ing. Lukáš Znojemský41514
14PhDr. Mgr. Vítězslav Štefl, Ph.D.33715
15Zdenka Smetanová28716
16Ing. Karel Honzl25717
17PhDr. Radka Růžičková, Ph.D.48918
18Bc. Lenka Pasečiaková22119
19Bc. Jaroslav Horák31720
20Ing. Radek Štejnar46621
21PhDr. Jiří Šlégl, Ph.D.41822
22Ing. Dana Jirchářová, MBA31123
23Mgr. Jana Bednaříková8824
24Ing. Milada Sahulová9925
25Mgr. Martin Klika, MBA18326
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Jan Birke16601
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Robin Böhnisch8302
2Ing. Hana Masáková, MBA7993
3Ing. Pavel Folk3724
4MUDr. Lubomír Hejzlar6125
5Ladislav Bílek3356
6Hana Hatašová1347
7Mgr. Soňa Skočovská3478
8Karel Šklíba2499
9Bc. Pavel Hečko39910
10Lucie Rechtoriková36611
11Alena Illnerová21512
12Bc. Jaroslava Komárkova36013
13Ivana Tomková19914
14Ing. Michaela Zimová24715
15Milan Jaroš38116
16Bc. Liána Cholevová18617
17Mgr. Jiří John34618
18Mgr. Monika Hofmannová Pohlová36819
19Kateřina Števková25120
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1JUDr. Jan Chvojka18601
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jitka Dostálová11314
2MUDr. Pavel Havíř11182
3Ing. Miroslav Váňa7483
4Ing. Milan Fajfr4635
5Marcela Jelínková5196
6Mgr. Miroslav Muselík4897
7Alena Šírová5078
8Ing. Václav Kroutil6459
9Bc. Antonín Kadlec30710
10Ing. Jiří Rozinek49111
11Radoslava Nováková11712
12Luděk Skalický, DiS.42713
13Mgr. Markéta Tauberová71914
14Mgr. Jana Povolná44615
15Jiří Sochor29216
16Mgr. Monika Pelíšková45217
17Martin Macháček25618
18Jaromíra Nováková38819
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1MUDr. Jiří Běhounek25481
NÁHRADNÍCI:
1Michal Šmarda16802
2MUDr. Pavel Antonín13014
3Ing. Vladimír Černý10653
4Ing. Marie Rubišarová Medová4695
5Jana Neuberová3556
6Ing. Radim Technik5597
7Ing. Jana Fialová, MBA6258
8Ing. Jiří Dvořáček4069
9PhDr. Běla Hejná14010
10Ing. Vít Šimon, Ph.D.33611
11Ing. Bc. Alena Vidláková35712
12Vladimír Malý50813
13Ing. František Kučera48314
14RNDr. Mane Kružíková46115
15Mgr. Jana Romanová36016
16Mgr. Jana Nováková Hotařova21917
17Bc. Milan Žák, DiS.34418
18Bc. Soňa Olivová36219
19Mgr. Magda Fenárová39720
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1Mgr. Bohuslav Sobotka72721
2Bc. Roman Onderka, MBA30986
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Roman Sklenák30282
2Ing. Jiří Petrů15643
3Mgr. Lukáš Vágner17504
4Ing. Vlastimil Gabrhel21765
5Václav Tvrdý18967
6Bc. Hana Nedomová13468
7Hana Habartová7859
8Ing. Jiří Charvát, MSc, MBA64610
9Mgr. Pavel Blažík87611
10Mgr. Viera Maňásková45812
11Jan Schneider45013
12Ing. Mirka Wildmannová, Ph.D., MBA121014
13Dagmar Košutová29515
14Šárka Látalová44916
15Bc. Lenka Sobotková40417
16Mgr. Ludmila Nováková35718
17Bc. Václav Polách, MBA22119
18Natalie Bezvodová16220
19doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D.140721
20Daniela Ottová34422
21PhDr. David Malinkovič50223
22Mgr. Aleš Navrátil46124
23Irena Kočí42325
24Mgr. Gabriela Burdychová12526
25Ing. Jana Mackrlová31427
26Dana Křížová26628
27Jiří Vitanovský20029
28Mgr. Jana Škerlová, Ph.D.60930
29Ladislava Slámová44531
30Aleš Chmelař, MSc.33932
31Bc. Leona Alexová24433
32Bc. Michal Boudný79634
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.13623
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Pavel Holík11992
2Ing. Roman Váňa11981
3Ing. Ilona Kapounová7314
4Ing. Radovan Vrba4465
5Mgr. Šárka Zapletalová4506
6MUDr. Dana Galuszková, Ph.D., MBA9807
7Mgr. Ing. Jaromír Dvořák1398
8Ing. Bedřich Grulich3889
9Mgr. Irena Jonová45810
10Mgr. Hana Kašparová45711
11Martin Zálešák22812
12Mgr. Daniela Vašátková27913
13Mgr. Yvona Kubjátová49714
14Mgr. Pavel Krákora, Ph.D.37415
15Mgr. Milada Galářová38116
16Lubomír Věstinský19917
17Ivana Dvořáková32618
18Miroslav Janeček26719
19Mgr. Veronika Stejskalová28220
20Ing. et Ing. Markéta Zahradníčková28521
21Ladislav Sebök25522
22Mgr. Jiří Zemánek54523
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1PaedDr. Alena Gajdůšková17662
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Petr Kořenek11393
2Ing. Antonín Seďa11341
3Ing. Ludvík Urban6744
4Mgr. Milena Kovaříková6355
5Ing. Věra Sigmundová5486
6Ing. Bc. František Novosad4067
7Ing. Hana Příleská4548
8Ing. Jaromír Hanák2659
9Mgr. Lenka Zgarbová53010
10Věra Šmídová28611
11Bc. Karel Holík, BA, MBA37412
12Jiří Ott31913
13Mgr. Jan Uherka25214
14Šárka Deáková24615
15Mgr. Denisa Kalmárová27716
16Libor Mikl19617
17Mgr. Blanka Kristiánova27118
18Bc. Vladimír Dostálek29819
19Jaroslava Krejčiříková, DiS.16820
20Ing. Jindřich Šnejdrla31521
21Ing. Filip Kučera43822
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1PhDr. Lubomír Zaorálek89731
2Tomáš Hanzel21322
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Jiří Vzientek13193
2Mgr. Dana Váhalová14344
3JUDr. Milan Čichoň12535
4Ladislav Velebný6926
5Mgr. Jana Feberová13507
6Ing. Kateřina Chybidziurová10918
7PhDr. Jiří Juchelka, Ph.D.10149
8Ing. Robert Halamíček50710
9Ing. Jaroslav Kala56811
10Ing. Tomáš Kuča75412
11Bc. Pavel Machala56613
12Bc. Blanka Faluši55814
13Ludmila Juráňová37615
14PaedDr. Eva Nedomlelová37816
15Ing. Lenka Schreiberová59617
16Igor Bruzl50618
17Mgr. Pavel Kawulok72719
18Ing. Bohuslav Majer34120
19Libor Moravec50221
20Vladimír Jedlička26222
21Bc. Monika Matulová, DiS.31123
22Jana Formandlová39524
23Ing. Miroslava Nováková24225
24Miroslav Vlček13626
25Jitka Měchová16027
26Bc. Miroslav Petreček18928
27doc. Dr. Ing. Pavel Blecharz39229
28Bc. Alena Zedníková35630
29Mgr. Lukáš Gola26431
30Věra Válková37932
31Ing. Martina Polochová26233
32Petr Gawlas58634
33Ladislav Olšar56435
34Bc. Eva Tořová31236
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
7 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Mgr. Jan Farský52691
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Mgr. Oldřich Kužílek20863
2Mgr. Jan Lacina19382
3doc. JUDr. Vladimír Balaš, CSc.11774
4RNDr. Jana Plamínková14165
5prof. ak. arch. Jiří Pelcl, dr. h. c.11586
6Mgr. Milada Voborská7717
7Mgr. Lukáš Zicha5648
8JUDr. Zuzana Chlupáčová3069
9Ing. Tomáš Mikeska22310
10Hana Moravcová41411
11Ing. Miloš Růžička39812
12Ing. Petr Hlubuček46813
13Ing. Petr Hejma27914
14JUDr. Marta Koropecká18815
15Ing. Petr Hejl47316
16Vojtěch Zelenka27517
17David Smoljak94618
18Miroslav Malina14119
19MUDr. Iveta Borská36520
20Ing. Viktor Komárek18421
21MUDr. Petr Šedivý13422
22Ing. arch. Tomáš Drdácký33023
23Mgr. Kateřina Arnotová43924
24Ing. Lenka Alinčová31325
25Mgr. et Mgr. Antonín Klecanda30026
26Ing. Radka Soukupová10327
27Ing. Ondřej Růžička13128
28Ing. Michal Biskup10429
29Mgr. Ing. Libor Bezděk21830
30Mgr. Karel Koželuh12831
31RNDr. Jiří Mašek, CSc.10332
32Mgr. Petr Karvánek12033
33PaedDr. Věra Dvořáková9534
34Mgr. Tomáš Stařecký20235
35Mgr. Pavel Dobeš26836
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Mgr. Vít Rakušan73341
2Ing. Věra Kovářová18322
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D.19523
2PhDr. Pavel Fojtík15584
3Mgr. Stanislav Boloňský3065
4Mgr. Lenka Mrzílková8946
5Mgr. Zdeněk Zahradníček11347
6Mgr. Ondřej Lochman, Ph.D.13248
7Mgr. Jana Šrámková5199
8Jaroslav Šebek30510
9Ing. Věslav Michalik, CSc.122111
10RNDr. Ivo Šanc, CSc.88312
11Mgr. Ondřej Tichota, DiS.55513
12Petr Halada66714
13MUDr. Ivo Trešl78915
14Jaroslav Červinka36516
15RNDr. Martin Macháček, CSc.47217
16Petr Štěpánek61018
17Mgr. Petra Pecková75119
18Mgr. Pavla Štrobachová, MPA44820
19Mgr. Viktor Liška49021
20Ing. Miloslav Nič, Ph.D.32022
21Petr Šibrava36023
22Milan Vácha30924
23Hana Hajná29825
24Ing. Petr Digrin, Ph.D.59926
25Rudolf Semanský21627
26Mgr. Petr Borecký23428
27Václav Hrabě19729
28Mgr. Martin Kadrnožka34830
29Mgr. Jaroslav Pošta22231
30Markéta Balková43532
31Jan Jiskra21833
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Martin Půta447017
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Petr Pávek19003
2Marek Pieter17841
3Ing. Tomáš Hocke17375
4Bc. Marcela Novotná14052
5Ing. Jarmila Levko10634
6Mgr. Jaromír Dvořák8786
7Mgr. Jiří Ulvr6467
8Mgr. Josef Horinka11278
9Eva Zbrojová5649
10Mgr. Jiří Šolc89410
11Mgr. Tomáš Vlček59611
12Ondřej Duda18912
13Ing. Eva Burešová69813
14Vladimír Stříbrný65414
15Ing. Jiřina Brychci49215
16Ing. Radek Lípa80316
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1Ing. Jana Krutáková7451
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Karel Zitterbart, Ph.D.10242
2František Novotný8353
3Bc. Miroslav Boháček5964
4Mgr. Lukáš David4135
5Lubomír Šebesta1336
6Mgr. Antonín Okénka4967
7Jozef Pavlík2048
8Ing. Alena Kovaříková4919
9Ing. Karel Aujeský17310
10Mgr. Vladimír Korek13411
11Martina Bílová30512
12Radomír Pavlíček29213
13Brigita Petrášová24314
14Marie Vlková47615
15Mgr. Vlastimil Jansa19016
16Mgr. Martin Habáň26417
17Ing. Roman Ždárský15218
18Bc. Jakub Krainer47519
19JUDr. Irena Matonohová17920
20Ing. Mgr. Drago Sukalovský47021
21PhDr. Jiří Kacetl32122
22Mgr. Ing. Rudolf Staněk16423
23Pavel Švarc2024
24Mgr. Martin Hájek21825
25Martin Hrubý9626
26Mgr. Josef Osička19527
27Milan Peringer7728
28Ing. Ivo Brzobohatý14629
29Mgr. Pavel Málek8230
30JUDr. Lubomír Zálesák10331
31Mgr. Ota Jelínek3432
32Radomír Vondra14033
33JUDr. Michal Marek19734
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Mgr. Petr Gazdík22961
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Miroslav Adámek112122
2Mgr. Eliška Olšáková9082
3Mgr. Jaroslava Müllerová, Ph.D.5553
4Ing. Tomáš Pifka6964
5Mgr. Ivana Majíčková, MB A7465
6Ing. Jaroslav Novosád466
7PaedDr. Roman Macek2857
8Jindřich Motýl, MBA1498
9Mgr. Svatava Ságnerová3119
10Mgr. Martin Zábranský59310
11Zdeněk Hověžák32011
12Mgr. Alena Hanáková28112
13Ing. Antonín Zlámal14513
14Petr Jelínek24914
15Ing. Petr Galatík23015
16Antonín Koňařík29416
17Josef Daněk23917
18Ing. Jaromír Doležal14418
19Ing. František Hajdůch28419
20MUDr. Jaromír Bernátek31720
21Josef Smažinka13021
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
8 Komunistická strana Cech a Moravy
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Ing. Jiří Dolejš41242
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Josef Skála, CSc.26313
2Mgr. Marta Semelová20521
3JUDr. Ivan Hrůza12714
4Petr Šimůnek12655
5Milan Krajča6026
6JUDr. Lubomír Ledl6017
7PhDr. Miroslava Moučková6008
8Karel Skoupil1039
9Ing. Jana Čunátová32010
10Jiří Pěnčík22111
11Josef Gottwald47112
12Vladislav Kopal8013
13PhDr. Helena Briardová14014
14RNDr. Milan Macek, CSc.25215
15JUDr. Čestmír Kubát, CSc.39616
16Marcela Fraňková21217
17Pavel Ambrož33018
18Lukáš Vrobel52819
19Bc. Jiřina Křížková21020
20Ing. Vladimír Chaloupka9621
21Ing. Pavel Franěk5222
22PhDr. Rudolf Roub6523
23PhDr. Jiří Horák, CSc.11624
24prof RNDr. Jiří Hudeček, CSc.34025
25Bc. Jaroslav Kvapil, DiS.33126
26Mgr. Jaromír Petelík23227
27Ing. Evžen Smrkovský, CSc.11228
28Luboš Petříček, DiS.42029
29RNDr. Milan Neubert, Ph.D.19030
30Bc. Pavlína Dunovská35631
31Robert Kvacskai13132
32Ing. Vladimír Roškot5133
33PhDr. Věra Žežulková11534
34Ing. Jan Zeman, CSc.11135
35Mgr. Daniel Vacek35936
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1JUDr. Stanislav Grospič33661
2Ing. Miloslava Vostrá18342
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jan Klán14053
2Pavel Hubený11674
3Mgr. Ing. Tereza Čechová Humpolcová, Ph.D.11485
4Ing. Zdeněk Štefek10116
5RSDr. Josef Hála13117
6Bc. Miroslav Matyáš2518
7Ing. David Kváč6309
8Ing. Dana Bechynská39610
9Michal Budlovský43411
10Bc. Jiří Urban29712
11Rudolf Fidler74913
12Ing. Jan Machálek46714
13Petra Chaloupková53915
14Bc. Karel Turanský44116
15Ing. Josef Dovolil42617
16Lenka Bochníčková38318
17Mgr. Ivan Cinka48119
18MVDr. Luboš Kudrna32920
19Mgr. Jindřich Havelka, DiS.85121
20Dr. Ing. Jiří Hanák27622
21Ing. Pavel Posolda24423
22Karel Brich32524
23Dr. Ing. Magdalena Lahodová22025
24Bc. Rudolf Carvan26226
25Mgr. Bc. Lenka Grygarová23327
26Martin Krajdl26028
27Romana Prchalová Hocková35929
28Stanislav Hejduk44430
29Mgr. Josef Kukla23831
30JUDr. Rudolf Peltan15632
31Boris Podhorský13533
32JUDr. Jindřiška Václavů18634
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1JUDr. Vojtěch Filip46911
NÁHRADNÍCI:
1Alena Nohavová18752
2RSDr. Petr Braný15843
3Ing. Hana Tůmová, Ph.D.11154
4Pavla Svepeš Šlahúnková, B.A.6935
5Stanislav Češka4176
6JUDr. Gustav Janáček4667
7Bohuslav Mrázek3908
8JUDr. Jiří Kladívko3979
9Radek Nejezchleb65810
10Mgr. Jiří Šebelle19311
11Ing. Filip Takáč23112
12Martin Rataj56213
13Ing. Jiří Havlík23814
14Radka Bulantová56715
15Vlastislav Švec40216
16Mojmír Vrzal21817
17Ing. Antonín Liška14718
18Mgr. Vítězslava Baborová54619
19Václav Kučera43520
20Bedřich Mašík19221
21Anna Vaculíková73722
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiří Valenta18201
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Karel Šidlo16692
2RSDr. Josef Švarcbek13064
3Mgr. Hana Hemzáčková9583
4Ing. Lubomír Porvich6095
5Zdeněk Chýnovský2666
6Jitka Hejlová3717
7Vladimír Sácký1868
8Zdeňka Sítková5439
9Ing. et Ing. Jan Bozděch, Ph.D.76610
10Josef Šefl28911
11RSDr. Jan Rejfek30512
12Ing. Václav Štekl73513
13Jan Beneš43214
14Ing. Pavel Blažek11215
15MUDr. Radmila Pflugová Růžičková43516
16Eduard Kvasnička14717
17Hana Merhoutová19918
18Miroslav Vild19219
19Ing. Petr Žáček39420
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Ing. Hana Aulická Jírovcová27591
NÁHRADNÍCI:
1Gabriela Hubáčková23452
2Ing. Josef Šenfeld19227
3Bc. Petr Kubeš12073
4Ing. Jaroslav Kohout11474
5Tomáš Zíka6475
6Bc. Jiří Šír4046
7RSDr. Erika Sedláčková10108
8František Minárik5449
9Václav Beneš67510
10Mgr. Andrea Fricova97611
11Nataša Schalková33312
12Bc. Jaroslava Kamarytová Vršitá53413
13Radek Černý91914
14Ing. Josef Nétek40015
15Jan Janeček51816
16JUDr. Karel Krčmárik51517
17Jana Pilařová Honsová30618
18Martina Zigmundová59919
19Bc. Martin Stojan, DiS.37820
20Petr Bureš61721
21Iveta Jelínková69122
22Miloslav Buldra51723
23Václav Chmara20124
24Petr Janega42825
25Bc. Lukáš Brázda70426
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1JUDr. PhDr. Zdeněk Ondráček, Ph.D.19481
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Soňa Marková16062
2Mgr. Táňa Šormová10613
3JUDr. Václav Ort5354
4PaedDr. Josef Lukášek8995
5Iva Řezníčková6806
6Daniel Čapek2187
7Bc. Petra Zakouřilová4228
8František Vrabec2909
9Bc. Josef Zima52610
10Jana Pišínová18011
11Ladislav Winzberger, DiS.12612
12František Klacek19913
13Josef Tylš43314
14Gabriel Olah11615
15Lenka Fialová, DiS.30716
16Josef Dušek19517
17Petr Forche33718
18Jiří Maršík21019
19Petr Typlt43220
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1Ing. Květa Matušovská18592
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Václav Snopek, CSc.13011
2Miloš Drhlík8663
3Ing. Jitka Šimková5984
4Bc. Otakar Kovařík6635
5Josef Bohatec6616
6Vladimír Severin3627
7Antonín Vyšohlíd3688
8Petr Žampach4509
9Roman Harmat61210
10Richard Nosek37811
11Milan Mňuk18712
12Ing. Jaromír Vojtěch, DiS.38613
13Bc. Tomáš Kacálek23314
14Bc. Jaroslav Hájek, DiS.23715
15Luboš Dittrich40616
16Vladimír Krátký19017
17Petra Tatíčková40718
18Václav Opasek40319
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Ing. Pavel Kováčik25521
NÁHRADNÍCI:
1Josef Zahradníček15686
2Mgr. Helena Vrzalová13742
3Kamil Vejvoda12475
4Karel Dvořák10563
5Roman Ondrušek5634
6Věra Stočková4567
7Ing. Ladislav Vejmělek4038
8Zdeněk Semorád2969
9Ing. Bc. Eva Dlouhá50710
10Marek Nevoral79211
11Martin Klement43812
12Ing. Jaroslav Jirků20613
13Ing. Bc. Hana Trojáková33414
14Roman Reichl19215
15Josef Číž44716
16Miloš Srnský24717
17Bedřich Burian8018
18Helena Novotná30419
19Jan Zimmermann18520
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1doc. PhDr. Miroslav Grebeníček, CSc.37866
2Mgr. Ivo Pojezný25951
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Zdeněk Tesařík18842
2Ing. Václav Fišer19003
3Bc. Filip Zachariaš20734
4Bc. Emil Pernica, DiS.19845
5Ing. Bohumil Smutný, BA6227
6Bc. Ján Lahvička ml.10098
7Adriana Lehutová10339
8Mgr. Věra Klontza, Ph.D.68510
9Mgr. Lenka Obořilová60311
10Natálie Novotná81412
11Mgr. Bc. Emil Bajgl41713
12Mgr. Aleš Hubert37914
13Mgr. Lenka Ingrová, DiS.66015
14Dagmar Švendová, BA, LL.M.59016
15Oldřich Duchoň36417
16Bc. Petr Nováček24918
17Radek Boháček74119
18Mgr. Pavel Macek52520
19Ing. Lenka Cucová21221
20Marie Košuličová35122
21Kateřina Stiglerová19923
22Ing. Ladislav Býček21124
23Lubomír Pospíšil17725
24Ing. Jaroslava Konůpková25226
25Barbora Fejfárková42927
26Ján Brnka28128
27JUDr. Jan Navrátil54029
28JUDr. Jaroslav Baťka20630
29Emil Vítek11931
30Josef Bouda, DiS.29932
31Maria Koudelová18933
32Miloslava Zachová31834
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1RSDr. Alexander Černý18221
NÁHRADNÍCI:
1Tereza Lišková, DiS.14043
2RSDr. Josef Nekl12862
3Bc. Vladimír Urbánek, DiS.8934
4Ludvík Šulda, BBA6725
5Václav Šramko7216
6MUDr. Ivan Sumara6747
7Ing. Zdeněk Švec4778
8Zdeněk Vysloužil4639
9Kamil Veselý23110
10Jaroslav Opršal33211
11PhDr. Jiří Zíma35212
12Mgr. Věra Vránová, Ph.D.41613
13Ing. Miroslav Marek18014
14Naděžda Švestková Oulehlová41215
15Jiří Zips61716
16Ing. Zdenka Szukalská37417
17Ladislav Sypko40418
18Ing. Michal Symerský56619
19Ing. Liběna Večeřová38720
20Lukáš Zahradník59221
21Ing. Vladislav Rulíšek35822
22Ing. Antonín Kropáček27223
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1RNDr. Vladimír Koníček14751
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Marie Pěnčíková12822
2Ing. Ivan Mařák11043
3Ing. Bc. Eva Badinková9354
4Daniela Bártková3755
5Miroslava Jemelková2496
6Pavlína Procházková4687
7Ing. Kateřina Srncová6088
8Ing. František Jordák1409
9Ing. Lukáš Snopek46110
10Ing. Vítězslav Lapčík50811
11Roman Ramach17012
12Ivan Juřena17313
13Vít Zvěřina34314
14Ing. Pavel Kroča32015
15Anna Foltýnová44616
16Miroslav Kuja9017
17Mgr. Věra Lovecká19818
18Ing. Michal Kostka33519
19Bc. Miroslav Tomšů8220
20JUDr. Miroslav Kovář, CSc.28821
21Bc. Josef Šťastný29822
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Ing. et Ing. Leo Luzar26221
2Bc. Daniel Pawlas21242
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Ivan Žárský14093
2Mgr. Ladislav Sekanina14534
3Mgr. Alena Grosová8415
4Mgr. Eva Dostálová Mohylová11526
5PaedDr. Milada Halíková19467
6Ing. René Číp9278
7Ing. Petr Havránek5399
8Jiří Blahuta82810
9Jana Pohludková79211
10JUDr. Josef Babka201212
11Ing. Janetta Gazdová29913
12MVDr. Kateřina Křenková58914
13Martin Špalek48015
14Ing. RSDr. Svatomír Recman126116
15Jaromíra Valder Jakubcová98717
16Ing. Tomáš Michna24718
17Bc. Silvie Olšovská49119
18Ing. Miroslav Hajdušík88620
19Jan Zámarský51721
20Bc. Tomáš Stuchlík55022
21Mgr. Nikola Žišková54423
22Jan Kotala32224
23Bc. Vlastimil Kupka41925
24Marian Kachel19826
25Mgr. David Kolář43327
26Ing. Milada Sluková22628
27Ing. Ivan Patík36429
28Bc. Monika Havlíčková77730
29Miroslav Bolec38131
30Pavel Bačgoň28832
31Ing. Radim Hyvnar17633
32Jaroslav Čech29134
33Martin Přasličák23735
34Rudolf Sacký43436
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
15 Česká pirátská strana
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Mgr. et Mgr. Jakub Michálek116411
2Ing. Dana Balcarová54632
3Ondřej Profant46923
4PhDr. Olga Richterová44644
5Jan Lipavský16345
NÁHRADNÍCI:
1Václav Fořtík18736
2Robert Veverka15087
3Viktor Mahrik4948
4Tomáš Murňák6279
5Lydie Franka Bartošová248910
6Adam Zábranský205411
7Ing. Pavel Hájek96212
8Alexandr Mansurov54513
9Mgr. Věra Marušiaková82614
10RNDr. Daniel Mazur, Ph.D.151615
11Barbora Hrůzová92516
12Michael Polák35217
13Bc. Martin Duška66018
14Michaela Krupičková23719
15Mgr. Vendula Zahumenská, Ph.D.90820
16Mgr. Pavel Nazarský64421
17PhDr. Mgr. Kryštof Kozák, Ph.D.150522
18JUDr. Petr Jantač37923
19Bc. Aneta Heidlová38024
20Jiří Dohnal42525
21PhDr. Josef Břečka22326
22Mgr. Ing. Jaromír Beránek38527
23Mgr. et Mgr. Štěpán Pudlák, Ph.D.51328
24Miloš Mrkvička14229
25Igor Teichman22230
26Mgr. Eva Horáková28331
27Tuan Ngoc Pham26732
28Romana Klimešová36433
29Ondřej Kallasch25034
30Mgr. Robert Rameš40235
31Mgr. Tibor Vansa41336
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.133611
2Lenka Kozlová30212
3František Kopřiva22243
NÁHRADNÍCI:
1Petr Procházka16754
2Bc. Jan Lukášek12615
3Ing. Tomáš Zmuda11896
4Bc. Petra Smutná16947
5Antonín Schejbal6188
6Mgr. Petr Chaluš6309
7Ing. Vojtěch Vopařil99210
8Daniel Prim35011
9RNDr. Zdeněk Lajbner, Ph.D.164412
10Ing. Magda Pektorová53713
11Miroslav Kozák19914
12Jan Jurik29415
13Ing. Jan Lička42316
14Jakub Václavovič31517
15Ing. arch. Vojtěch Ertl78418
16Pavel Mládek, DiS.62019
17Tomáš Krejčí39320
18Michal Limberk29521
19Robert Šíp11422
20Petr Malínský18023
21Tomáš Felix26524
22Ing. Pavel Mendl44925
23Pavel Kviz26926
24Bc. Kateřina Valenčíková38227
25Mgr. Jiřina Přikrylová43128
26Antonín Klejzar12129
27Ing. Jana Vodrhánková55030
28Ing. Bc. Robert Koželský, LL.M., DBA52731
29Petr Korecký12532
30Martin Polák14033
31Pavel Janeček13634
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Lukáš Kolařík11521
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Oldřich Máca8312
2Bc. Jana Rohová8213
3Mgr. Václav Klecanda9794
4Zbyněk Konvička6095
5Ing. Martin Kákona7156
6Ing. Michal Horák5087
7Bc. Simon Kostadinov2318
8Mgr. Martin Mareda3919
9MUDr. Ing. Bc. Markéta Kastnerová, Ph.D.111810
10Josef Soumar28011
11Jindra Matlachová30212
12Mgr. Václav Urban21913
13Mgr. Dan Leština60214
14Zuzana Drázdová37615
15Martin Kučera23216
16Mgr. et Mgr. Barbora Staňková40617
17Ing. Ondřej Lešetický, Ph.D.54818
18Bc. Jan Novák23819
19Ing. Jiří Princ19720
20Ivo Vlasatý34321
21Ing. Luděk Blaha40122
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.23661
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Bohumil Koča7322
2Mgr. Vendula Machová10233
3Ing. Jiří Rezek, Ph.D.11064
4Ing. Petr Kopač3305
5Petr Vileta3006
6Ing. Aleš Jakl4007
7Mgr. Magdaléna Daňková6068
8RNDr. Stanislav Haviar, Ph.D.7679
9Ing. Viktor Krutina32510
10Pavel Kašík10611
11Ing. Václav Bouček30112
12Petr Bohuslav29213
13Pavel Šrámek21814
14Ondřej Škába17215
15Ing. Michal Huml18616
16Bc. Jan Hutter11517
17Radek Krejčí14418
18Vladimír Vápeník10419
19Mgr. Adam Šoukal30420
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI:
1Ing. Petr Třešňák13161
NÁHRADNÍCI:
1Ing. arch. Vojtěch Franta7574
2Bc. Barbora Hradečná5662
3Mgr. Jindřich Čermák4773
4Daniela Bílá3125
5Markéta Monsportová3126
6Bc. Josef Pavlovic1797
7Lukáš Jadlovský1298
8Mgr. Nikola Indrová2559
9Jakub Kotal, DiS.19410
10Ing. Martin Kalina18411
11Ondřej Skorka29212
12Ing.Josef Janů36913
13Bc. Karel Nykles30114
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Mgr. Mikuláš Peksa18351
NÁHRADNÍCI:
1Bc. František Navrkal8622
2Michaela Schwarzová7593
3Radek Holodňák5774
4Vladimír Charvát7485
5Romana Vlčková3526
6Barbora Přibylová Kočková5827
7Tomáš Weidisch3958
8Vít Konečný4469
9Mgr. Jan Kranda54410
10Adéla Shánělová, DiS.30611
11Jan Köchert16612
12Bc. Zdeněk Štěpánek29413
13Ludmila Beutelová14414
14Aleš Stibal18715
15Mgr. Jindřich Krous20516
16Bc. Kristýna Blažková24217
17Tomáš Rubinstein12418
18Ing. Karla Škorpilová28419
19Ing. Jindřich Pávek23820
20Vojtěch Karban34321
21Mgr. Martin Doucha24122
22Michal Ketner36523
23Tomáš Macháček3624
24Jan Kotas2525
25Lukáš Blažej12526
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Ing. Tomáš Martínek13293
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Ondřej Kolek, Ph.D.13241
2Daniela Weissová9112
3Bc. Petr Vyhnal6694
4Ing. Vladimír Opatrný2925
5PhDr. Petr Balek5156
6Marek Förster3397
7Bc. Kateřina Jínová5198
8Filip Kavan3579
9Jan Tempel21410
10Bc. Jan Balaš28811
11Ing. arch. Ondřej Novosad67912
12Mgr. Matěj Šonka32613
13Mgr. Magdalena Mejzrová34614
14Jiří Ibl16215
15Mgr. Jaroslav Šída56716
16Samuel Machat34517
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Ing. Martin Jiránek19071
NÁHRADNÍCI:
1Bc. Pavel Bulíček14262
2Ing. Roman Kučera4893
3Mgr. Zdeňka Rudolfová7514
4PhDr. Mgr. Vít Šimral, LL.B., Ph.D.et Ph.D.14575
5Bc. Kateřina Hůlková6526
6Mgr. Irena Šimralová4537
7Bc. Stanislav Štipl5528
8Jarmila Jemelíková4169
9Tomáš Pernica16510
10Pavel Králíček34211
11Adam Voltr21212
12Alexander Salák36713
13Adam Valenta22214
14Mgr. Adam Tuček43915
15Jana Paprskárová17216
16Bc. Petr Němeček25217
17Otakar Petr23118
18Erika Hysková30519
19Pavel Volk23620
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1Bc. Mikuláš Ferjenčík16611
NÁHRADNÍCI:
1Pavel Štěpánek9762
2Mgr. Libuše Vévodova11603
3Mgr. Filip Sedlák13174
4Zdeněk Kubala6745
5Andrej Ramašeuski3046
6Karsten Sachs1937
7Zdeněk Brejša2408
8Iva Baťková4139
9Bc. Ondřej Češík38510
10Jiří Krátký57511
11Mgr. Matěj Soukup52512
12Nikola Štěpánková36713
13Mgr. Zuzana Marečková37814
14Petr Šponer17515
15Anna Gudrun Vavrečková35516
16Miloš Kovář25817
17prof. Pavel Lipavský, CSc.60218
18Mgr. Jiří Jansa33019
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Bc. Jan Pošvář7901
NÁHRADNÍCI:
1JUDr. MgA. Michal Šalomoun, Ph.D.11422
2Mgr. Ladislav Stalmach6983
3Mgr. Michaela Vodová7884
4Josef Kořínek4425
5Mario Pospíšil1566
6Mgr. Roman Kubát5347
7Kateřina Závrská3668
8Ing. Jakub Šmíd, Ph.D.3519
9Ing. Tomáš Dostálek24410
10Mgr. Hana Hajnová41611
11Ing. Roman Šemík25712
12Ing. Petr Štourač28413
13Ondřej Tůma18914
14Michal Křivohlavý27115
15Ondřej Škvor20816
16Michael Leško13017
17Arja Karimbasharyarová20118
18Ing. Pavel Krnáč11519
19Mgr. Marek Nečada27820
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1Mgr. Radek Holomčík25731
2Tomáš Vymazal19992
NÁHRADNÍCI:
1Bc. Markéta Gregorová18793
2PaedDr. Ivo Vašíček14224
3Robert Čuma7145
4Ondřej Kotas5646
5Ing. Jaroslav Kupčík10147
6Bc. Patrik Doležal4198
7Mgr. Michal Marciniszyn2989
8Mgr. Aleš Kosina56710
9Anna Loupová68311
10Mgr. Viktor Piorecký82812
11Mgr. Pavel Moravec, Ph.D.61113
12Lukáš Dubec27114
13Mgr. Lukáš Mamula42115
14Vít Jurásek21816
15Maria Vašíčková51317
16Mgr. Petr Zámečník40818
17Jiří Pertl11419
18Ing. Jiří Kadeřávek37920
19Jiří Kadeřávek19321
20Ing. Marek Fišer39322
21Bc. Tomáš Koláčný57723
22BSc. Denisa Bernardová76824
23Jan Wagner27725
24Daniel Pawlik, DiS.14026
25Petr Baláž5927
26Miroslav Bárta7028
27Radek Lavička3229
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1Bc. Vojtěch Pikal18091
NÁHRADNÍCI:
1Ing. et Ing. Martin Šmída14012
2Petr Kapounek9203
3Zdenka Wagnerová4384
4Ing. Petr Lysek6975
5Bc. Tomáš Karlík6286
6Martin Švadlenka2497
7Bc. Jakub Nepejchal3588
8Petra Minářová Ošťádalová5879
9Miloš Zmeškal17610
10Martin Foltýn21511
11Miroslav Hasa32912
12Bc. Zdeňka Dvořáková Kocourková38613
13Radek Sis21414
14Alena Dvořáková18715
15Mgr. Jakub Burget34916
16Radek Vojtek17317
17Mgr. Zdeněk Schenk, Ph.D.54318
18Marek Blaha15819
19Ing. et Ing. Radim Studený44520
20Vlastimil Efraim6321
21Lukáš Kresta7322
22Michal Blaho20723
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1František Elfmark, DiS.15042
NÁHRADNÍCI:
1Marek Houser13945
2doc. Giuseppe Maiello, Ph.D.11341
3Petr Tkadlec11933
4Ing. Radek Strouhal10014
5Eliška Holšánová6016
6Denis Rychtar3647
7Kamila Gáliková4748
8Jaromír Fojtů4169
9Tomáš Čabla39810
10Josef Hruboš19411
11Mgr. Pavel Holman63212
12Ing. Radomír Polách47713
13Yveta Martinková26314
14Dalibor Jandík29015
15Lukáš Krč17516
16Hana Porubová31717
17Ing. Mgr. Jiří Lehejček, Ph.D.58118
18Jakub Stacke48019
19Hynek Polášek3620
20Jaroslav Ševčík11621
21Ing. Daniel Halamíček9222
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Ing. Lukáš Černohorský23361
2Ing. Ondřej Polanský14882
NÁHRADNÍCI:
1Jiří Demel8603
2Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D.17144
3Ing. Rostislav Řeha5285
4Ing. Pavel Kořízek6006
5Bc. Hana Brňákova9477
6Mgr. Barbora Vojkovská5258
7Jan Nezhyba3649
8Bc. Michal Gill38110
9Mgr. Zuzana Klusová54711
10Mgr. Martin Kučera32012
11Ing. Radek Simkanič, DiS.34013
12Ing. Ireneusz Pieniążek37314
13Mgr. Bc. Tomáš Hof20215
14Jan Becher45016
15Michal Klus29317
16Mgr. Bc. Karel Světnička38118
17Marta Oškerová19719
18Mgr. Martin Rédr33720
19Jakub Dedek43721
20Ing. Petros Michailidis14422
21Ing. Petr Kopečný18323
22Mgr. Alena Klocová15024
23Ing. Michal Breškovec13925
24Bc. Marcel Žebrok17426
25doc. RNDr. PaedDr. Hashim Habiballa, Ph.D.116427
26Bc. Gabriela Lacková34928
27Vladan Hýl25629
28Petr Simkanič7130
29Ing. Roman Štosek18031
30Petr Pavlíček70732
31Milada Petrová13233
32Martin Kmec17234
33Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.31335
34Bc. Lukáš Beran15436
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
20 TOP 09
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Karel Schwarzenberg193701
2Dominik Feri1500336
3Ing. Markéta Pekarová Adamová123172
NÁHRADNÍCI:
1Olga Sommerová92046
2Mgr. Martin Plíšek38713
3Ing. Václav Novotný17654
4MUDr. Gabriela Pecková27265
5prof. RNDr. Jakub Hruška, CSc.32737
6doc. Ing. Mgr. Martin Dlouhý, Dr., MSc.21948
7Mgr. Jiří Vávra4699
8MUDr. Jiří Holubář192210
9Ivana Todlová53611
10Mgr. Filip Kračman60612
11Mgr. Jakub Lepš, M.A.107713
12PhDr. Richard Machan, Th.D.72914
13Mgr. Radek Vondra73915
14Otto Sixtus Libal82916
15Ing. Bořivoj Kůla, MBA13817
16Ing. Petr Neumann24318
17Adam Komers192319
18Ing. Josef Vanžura8820
19MUDr. Kateřina Klímová, MBA98421
20Kateřina Dejmalová77022
21Ing. Jan Kavalírek50723
22Bc. Martin Damašek, M.A.37424
23Mgr. Jan Stárek32425
24Tomáš Slabihoudek23026
25Mgr. Lucie Weitzová62627
26JUDr. Petr Krátký50228
27Mgr. Petr Exnar13329
28PhDr. Petr Kučera46530
29Ing. Tomáš Pek, S.E.33131
30Mgr. Tomáš Tatranský17132
31Bc. Radek Lojda20433
32Ing. Jiří Veselý11334
33Mgr. Jana Cagašová49035
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Ing. Miroslav Kalousek80181
2Mgr. Helena Langšádlová34475
NÁHRADNÍCI:
1Jan Jakob21702
2Mgr. Václav Švenda18033
3MVDr. Petr Matušina, MB A12464
4Ing. Jana Havelková9566
5prof. MUDr. Tomáš Trč, CSc., MBA15807
6Ing. Jaroslav Suk3938
7Mgr. Tomáš Klinecký6859
8Mgr. Petr Nohel, Ph.D.79610
9JUDr. Marek Jansta, LL.M.47411
10Ing. Aleš Kocourek24112
11Ing. Jan Švácha40213
12MUDr. Marcela Procházková81914
13Tomáš Janák27815
14Ing. Antonín Tolkačev13516
15Mgr. Jana Mužíkova47717
16Mgr. Bohumil Herčík21218
17MUDr. Jan Martin Ječmínek44019
18Pavel Schmidt17520
19Radek Hondl7821
20MUDr. Petr Mistoler37922
21Mgr. Petra Neubergerová38923
22Ing. Petr Lojka18424
23Zdeněk Jeřábek17425
24Mgr. Kateřina Kotková84826
25Bc. Petr Křemen18227
26Jaroslav Steinbach8928
27Jana Valentová14929
28Tomáš Müller5530
29Oskar Blažek62131
30Mgr. Marek Školoud26132
31Mgr. Pavel Rynt10033
32MUDr. Petr Tiso, MBA76234
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1prof. RNDr. František Vácha, Ph.D.15672
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Pavel Klíma13601
2JUDr. Ing. Tomáš Bouzek6443
3JUDr. Josef Knot, MBA7414
4MUDr. Martin Gregora7355
5MVDr. Radka Vaňousová5836
6Ing. Václav Kaska1767
7Ing. arch. Petra Trambová5468
8Bc. Martin Lobík1409
9Ludvík Friedberger11710
10Ing. arch. Jan Bárta10711
11Vladimír Skotnica9812
12MUDr. Mirko Jakovljevič30613
13Ing. Miroslav Nosek11814
14Mgr. Pavel Koutník12415
15Tomáš Novák15916
16Mgr. Jaroslav Černý6417
17Ing. Václav Matějů16818
18Ing. Jiří Lískovec7419
19MUDr. Rudolf Tyll37320
20Michal Plamínek21121
21Mgr. Zdeněk Bezecný, Ph.D.70722
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc, MBA, EBIR20851
NÁHRADNÍCI:
1prof. MUDr. Rom Kostřica, CSc.16433
2Mgr. Tomáš Třetina15842
3Ing. Petr Kunc9434
4Ing. arch. Petra Matoušková9305
5Ing. Miroslav Volařík7226
6Ing. Lubomír Šmíd3157
7PaedDr. Hana Potměšilová6438
8Ing. Jan Vitula11409
9Marek Sovka44910
10Mgr. Petr Novotný28811
11MUDr. Libor Vyskočil, MBA32112
12Mgr. Zdeňka Dubová27013
13Miroslav Rožnovský19514
14Mgr. Daniel Valenta12715
15Mgr. Petr Ducháček28716
16Ing. Tomáš Havlíček19317
17Milan Buček43618
18Ing. Pavel Urubek8119
19MUDr. Anita Rozvadovská30620
20Mgr. Bc. Marek Košut18921
21Ing. Kristina Holíková17622
22MUDr. Eva Bezděková17023
23MUDr. Dagmar Seidlová, Ph.D.46724
24Bc. Marcel Miška3825
25Denis Tureček20626
26Ing. Vlastimil Kocanda16427
27Petr Stria13728
28JUDr. Jiří Gottwald19629
29Bc. Tomáš Bernard, DiS.8430
30Luboš Velecký14431
31Jiří Svoboda31132
32Martin Brym7833
33Ondřej Kania84334
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
21 ANO 2011
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1MgA. Martin Stropnický184491
2JUDr. Robert Pelikán, Ph.D.146992
3prof. JUDr. Helena Válková, CSc.72767
4prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.50643
5Ing. Patrik Nacher41474
6Robert Králíček10355
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Monika Červíčková14786
2Petr Venhoda7548
3Ing. Antonín Gold3409
4Ing. Michal Drábek137610
5PhDr. Ing. Matěj Fichtner, MBA117111
6Ing. Jiří Špaňhel77112
7Aneta Hejrovská135713
8Ing. Alena Špitálská29714
9Bc. Jan Kolář115115
10Ing. Petr Jirava62716
11Ing. Vasil Silvestr Pekar, Ph.D.20917
12MUDr. Dita Protopopová, Ph.D.134518
13Miroslav Nauč38619
14Ing. Karel Grabein Procházka29420
15Ing. Veronika Bušová, MBA37921
16RNDr. Marcela Plesníková76522
17Bc. Renáta Kašická40223
18Ing. Michal Hašek23724
19Mgr. Miroslav Šoukal68025
20Zdeněk Růžička30326
21MUDr. Roman Kerekeš71827
22Mgr. Martin Hrubčík, MBA32428
23Jakub Širc54929
24Jan Říčař, MBA31130
25Mgr. Markéta Jourová129731
26Stanislav Nekolný27832
27Mgr. et Mgr. Jana Solomonová55133
28Ing. Jana Hanusová40534
29RNDr. Tomáš Hrdinka, Ph.D.86035
30Bc. Jiří Holeček43636
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Ing. Andrej Babiš486451
2Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová145534
3Milan Hnilička81882
4Andrea Brzobohatá35783
5Ing. František Petrtýl36085
6prof. MUDr. Julius Špičák, CSc.40676
7Mgr. Stanislav Berkovec28277
8Marcela Melková13348
9Přemysl Mališ9629
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Milan Pour195710
2Miroslav Samaš101111
3Mgr. Adriena Gabrielová180012
4Miloš Babiš145013
5PaedDr. Ivana Dobešová163514
6MUDr. Igor Karen184915
7Mgr. Radka Vladyková136816
8Ing. Drahomír Blažej, MBA174517
9Mgr. Dušan Strakula143518
10Martin Herman61019
11Ing. Jiří Müller144920
12Ing. Petr Karban84021
13František Martínek90122
14Ing. Markéta Čermáková, MBA100723
15Ing. Zdeněk Sedláček, MBA78424
16Václav Porazík55425
17MUDr. Jiří Landa69426
18Mgr. Martin Stolín, Ph.D.35227
19Mgr. Jakub Hostek123228
20Václav Hájek45029
21Romana Fischerová35930
22Ing. Jakub Starý70831
23MUDr. Barbora Daňhová153432
24Mgr. Martin Luksík66433
25Jindřich Neumann28334
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Ing. Radka Maxová45391
2Ing. Roman Kubíček, Ph.D.21492
3Mgr. Adam Vojtěch18623
4Ing. Karel Tureček12914
5Ing. Jan Kubík13545
NÁHRADNÍCI:
1Bc. Ondřej Babka11686
2doc. Ing. Lucie Kozlová, Ph.D.29217
3Ing. Petr Kalina7798
4Ing. Marcela Vlčková12779
5Ing. Jiří Svoboda216610
6Bc. Miloš Novák79411
7Ing. František Konečný, Ph.D.149512
8Bc. Kamil Kulíšek75413
9Ing. Petr Holický99814
10Jindřich Soukal35215
11Ing. Alfons Smolej61616
12Vlastimil Hoch59717
13Mgr. Ing. Jiří Hořánek84918
14MUDr. Jakub Rytíř134919
15Zdeněk Kamiš73020
16Jiří Iral58621
17Ing. Jan Novák41022
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Ing. Karla Šlechtová71061
2Ing. Jan Volný24522
3Mgr. Miloslava Rutová20893
4Mgr. Barbora Kořanová22494
5MUDr. Kamal Farhan19135
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Pavel Šrámek, MBA19476
2Ing. Gustav Vacek5487
3Mgr. Karel Filipčík7768
4Pavel Strolený19179
5Ing. Miroslava Masopustová43510
6Mgr. Bc. Kamil František Šefl83411
7Ing. Jiří Dufka173912
8Ing. Zdeněk Hlaváč61413
9Martin Záhoř109314
10Mgr. Václav Michálek25915
11Ing. Bohuslav Rada37316
12Ota Zach142017
13Petr Málek146318
14Ing. František Sokol, MBA26419
15Ing. Bc. Miroslava Irlbeková146620
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI:
1Mgr. Jana Vildumetzová70004
2Ing. Dan Ťok50141
3MUDr. Věra Procházková26853
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Roman Procházka18132
2Iva Kalátová8775
3PhDr. Zdeněk Soukup14006
4JUDr. Miloslav Chadim7167
5Renata Oulehlová17488
6Mgr. Daniela Seifertová13109
7Mgr. et Mgr. Lenka Arnoldová77210
8Mgr. Petr Kubis124611
9Lenka Dvořáková81712
10MUDr. Helena Trtková Říhová143813
11Mgr. Bc. Hana Žáková89514
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Mgr. Richard Brabec80651
2Mgr. Bc. et Bc. et Bc. Jan Richter30072
3Ing. Pavel Růžička25423
4Ing. Eva Fialová36314
5Mgr. Tomáš Kohoutek, MBA27225
6Bc. Jaroslav Bžoch12816
7Ing. Jan Schiller18687
NÁHRADNÍCI:
1Zdeněk Plecitý9608
2Ing. Jindra Zalabáková18019
3Ing. Pavel Elias123910
4Jaroslava Puntová176811
5Mgr. Zuzana Bařtipánová139812
6Ing. Stanislav Horáček221713
7Ing. Radim Laibl155314
8JUDr. Marek Hrabáč223315
9Ing. Milan Dian, Ph.D.154816
10Mgr. Kamila Bláhová219617
11Ing. Bohumil Ježek47118
12Jaromír Kubelka83919
13Mgr. Darina Kováčová157220
14Mgr. Jiří Řezníček99221
15Ing. Radek Andrš112022
16MUDr. Ondřej Štěrba221923
17Jaroslav Hrouda127124
18Bc. Petr Valenta, MBA111825
19Patricie Prokešová, DiS.170326
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Jiří Bláha49501
2Mgr. Jana Pastuchová40473
3nrof. lna. Ivan Jáč. CSc.30402
4David Pražák17264
NÁHRADNÍCI:
1Marek Vávra24545
2Bc. Martina Teplá16786
3Ing. Jaromír Zajíček, MPA6207
4Ing. Milan Kouřil13718
5Ing. Michal Kříž9899
6Martin Brož108910
7Přemysl Šulc122211
8Viktor Portele33512
9Bc. Milan Adamec79813
10Ing. Ivan Indráček36414
11Michal Seidl94815
12Ing. Bc. Zuzana Wudyová96816
13Věra Patková72917
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Ing. Klára Dostálová52371
2Ing. Jiří Hlavatý485918
3MUDr. Jiří Mašek48036
4MUDr. Pavel Plzák25262
5Petr Sadovský18643
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Eva Matyášová24374
2Petr Koleta9885
3Darina Kricnarová14737
4Miroslav Kodydek11988
5Ing. Monika Štayrová16269
6Mgr. Tereza Stěpánová145910
7Stanislav Friedrich59811
8JUDr. Věra Pourová96512
9Mgr. Jana Berkovcová86213
10RNDr. František Bárta44014
11Pavel Marek50015
12Ing. Jan Jarolím222116
13Jan Borůvka73517
14JUDr. Jan Malý178719
15Mgr. Jaroslav Čapek45520
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1MUDr. David Kasal67384
2Ing. Martin Kolovratník49961
3Ing. Jan Řehounek36282
4Ing. Jaroslav Kytýr18823
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jana Hanzlíková27205
2Mgr. Eva Holečková29236
3PhDr. Iva Novotná14007
4Ing. Jiří Lesák5888
5JUDr. David Švec10709
6Ing. Pavel Pinkas, Ph.D.61710
7Robert Klčo56311
8Mgr. Bc. Lenka Bártová79312
9Jan Nadrchal98113
10Miloš Akerman46514
11Bc. Petr Bělohlávek45215
12Ing. Bc. Oldřich Jedlička85216
13Bc. Tomáš Lauryn89017
14Ing. Roman Hřebík86018
15Mgr. Jaroslav Soušek49619
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Ing. Jaroslav Faltýnek53391
2Ing. Josef Kott18332
3Ing. Monika Oborná25243
4Ing. Radek Zlesák17294
NÁHRADNÍCI:
1MUDr. Zdeněk Faltus21985
2Ing. Otto Vopěnka7806
3Mgr. et Mgr. Bohumila Kobrlová11237
4Mgr. Pavel Franěk18408
5Mgr. Ludmila Řezníčková9999
6Ing. Jana Mayerová, Ph.D.128510
7Jan Nosek79811
8Ing. Martin Kukla59912
9Miroslav Prokeš91313
10Marek Kučera53514
11Radek Popelka, MBA80715
12Ing. Vladimír Slávka82616
13Ivan Kvasňa21017
14Josef Nováček37618
15Bc. Jan Jiřiště47419
16Jaromír Munia, DiS.46320
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1Mgr. Ing. Taťána Malá70341
2prof Ing. Karel Rais, CSc, MBA,45092
Dr.h.c.
3MUDr. Miloslav Janulík33643
4prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.51314
5Mgr. Lenka Dražilová, MBA29145
6Ing. Pavel Staněk9936
7David Štolpa19907
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Ing. Lubomír Wenzl10758
2Ing. Bohuslav Chalupa19479
3Vojtěch Salajka175610
4Ing. Václav Šikula96411
5Ing. Daniel Struž44712
6Ing. Michal Hort64813
7Ing. Lukáš Holík102714
8Bc. Svatopluk Pěček88915
9Mgr. Bořivoj Ziegler109316
10Mgr. Patrik Pařil87817
11JUDr. Bohumil Šimek227218
12Bc. Miroslav Mořický, MBA48219
13Mgr. Josef Škvařil87720
14Richard Homola43221
15Petr Vodička125122
16Mgr. Bc. Karin Šulcová100223
17Ing. Zuzana Olga Artimová89824
18Bc. Petr Ženožička46525
19Ing. Pavel Havlíček66526
20Ing. Pavel Matuška55027
21Martin Chromý71328
22Jiří Šarman51329
23MUDr. Mgr. Miroslav Šeda, Ph.D.193630
24Ing. Jiří Horák49331
25Ing. Jakub Hlubinka62432
26Mgr. Milan Klim69633
27Ing. Petr Vokřál606834
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1MUDr. Milan Brázdil72086
2Ladislav Okleštěk53281
3Ing. Petr Vrána26542
4Mgr. Milan Feranec24613
5Ing. Adam Kalous31154
NÁHRADNÍCI:
1Irena Blažková20165
2Mgr. Jaromíra Lónová12887
3Martin Janíček12868
4Rostislav Hrdiborský8829
5Bc. Sieglinde Mimrová91610
6Ing. Hana Mazochová132911
7Vladimír Prášil70112
8Vítězslav Hofer56313
9Martin Kouřil97714
10Ing. Ivo Zatloukal98115
11Ing. Petr Měřínský106316
12Mgr. Luděk Tichý70317
13Martin Hoždora97018
14Ing. Petr Neoral110119
15Ing. Jana Konvičková122320
16Mgr. Miloslav Tichý100421
17JUDr. Vladimír Lichnovský175622
18Ing. Milan Klimeš101823
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1Mgr. Radek Vondráček46871
2Ing. Pavel Pustějovský28632
3Margita Balaštíková24893
4Marek Novák16574
NÁHRADNÍCI:
1Jiří Konečný10275
2PaedDr. Yvona Wojaczková23146
3Ing. Pavel Vardan14537
4doc. Ing. Vratislav Kozák, Ph.D.10268
5Bc. Miroslav Sadílek5589
6Bc. Hana Večerková, DiS.119410
7Lubomír Bocheza66111
8Radek Všetečka69712
9Ing. Radim Holiš246913
10Ing. Martin Déva48314
11Jarmila Slováková105615
12Mgr. Pavel Turčin61216
13Bc. Robert Stržínek236217
14Ing. Jiří Sukop137918
15Ing. Bc. Jaromír Žůrek, MBA44819
16Mgr. Jakub Drápal86020
17Ing. Michal Korabík, MBA92621
18Ing. Petr Čechmánek93522
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.155921
2Ing. Josef Hájek44552
3Ing. Aleš Juchelka50333
4Ing. Pavel Juříček, Ph.D.43764
5Ing. Jiří Strýček19225
6Bc. Josef Bělica30476
7Ing. Stanislav Fridrich15307
8Mgr. Andrea Babišová60438
9Ing. Zuzana Ožanová21329
10Michal Ratibořský145510
NÁHRADNÍCI:
1Jaroslav Zowada126411
2RNDr. Jitka Kunčarová164812
3Mgr. Vladan Resner129513
4Petr Veselka113614
5Pavel Kamenský92915
6Ing. Zdeněk Jiříček123416
7Mgr. Helena Pýchová136217
8Milan Starostka96018
9Ing. Miroslav Binar92119
10Mgr. Radovan Hořínek196320
11Ing. Filip Grygarčík74721
12JUDr. Tomáš Hulva, MBA, LL.M.180822
13Ing. Ondřej Feber231123
14Ing. Libor Unverdorben95324
15Mgr. Vlastimil Janiczek81025
16Ing. Bc. Martin Šturala91426
17Mgr. Radim Babinec169727
18Mgr. Simona Horáková166228
19Mgr. Jan Vavřík126629
20Ing. Josef Pukančík167030
21RNDr. Jan Veřmiřovský, Ph.D.154431
22Ing. Oldřich Fiala88032
23Bc. Stanislav Kopecký106433
24PhDr. Igor Hendrych, Ph.D.135334
25Ing. Tomáš Martinek129335
26Lumír Kaňok80436
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
24 Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Mgr. Jan Čižinský67462
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Daniel Herman62501
2Mgr. Hayato Okamura50535
3MUDr. Marián Hošek20253
4PhDr. Daniela Rázková13274
5MUDr. Tom Phihpp, Ph.D., MBA9996
6Mgr. Pavel Mareš11947
7Ing. Kamil Vavřinec Mareš8268
8Mgr. Vít Šolle4369
9PhDr. Lýdia Říhová, Ph.D.45010
10Mgr. Jan Martínek46511
11Mgr. Blanka Vildová58712
12Daniel Kajpr20513
13Mgr. Tomáš Jirsák37714
14Mgr. Dan Drápal98315
15Bc. Adam Šilar44416
16Mgr. Jan Bartušek35417
17Mgr. Patrik Košický12218
18Ing. Mgr. Aleš Doležal6619
19Ing. Iva Merhautová, MBA17220
20Bc. Edita Randová23421
21Ing. Jan Obruča13622
22MVDr. Mane Koubková, Ph.D.22223
23Mgr. Jiří Král11924
24RNDr. Pavla Tůmová, Ph.D.55025
25Jana Niklová9226
26Ing. Mgr. Jana Duchková8427
27Ing. Jaroslava Šimonova5928
28PhDr. Jan Jaroš21629
29Mgr. Vilém Anzenbacher17930
30Ing. Josef Cuhra38431
31Ing. Milan Herian28132
32Petr Burgr18533
33ThLic. Mgr. Tomáš Pavlů, BD23734
34MUDr. Vladimír Říha31135
35Jan Wolf69436
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Ing. Jan Bartošek19001
NÁHRADNÍCI:
1PhDr. Robert Huneš11776
2Mgr. Šimon Heller11212
3Mgr. Terezie Jenisová9643
4Ing. Petr Hladík8234
5Ing. Josef Hermann5195
6Bc. Kateřina Malečková4207
7Ing. Ivan Radosta3318
8Ing. Jaroslav Hejl2109
9Ing. Luboš Peterka33810
10Ing. Karel Matějka33811
11Mgr. Pavel Talíř69912
12Mgr. Zdeněk Dvořák27913
13PhDr. Stanislav Malík35414
14Veronika Zemanová Korchová29715
15PhDr. Ludmila Ourodová, Ph.D.28416
16Mgr. Jan Jirků, MBA13817
17Mgr. Rudolf Vodička27218
18Stanislav Hlava18619
19Ing. František Kobera13720
20Ing. Bc. Marie Hrdinová25921
21Jiří Maňák, DiS.34522
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA37571
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Anna Maclová13132
2PhDr. Veronika Čepelková10874
3Mgr. Anežka Mišoňová7623
4Mgr. Petr Hamáček5695
5Ing. Martin Machů4066
6Luboš Řehák4317
7MUDr. Jiří Veselý7258
8Ing. Jan Janoušek2649
9Ing. arch. Jan Falta44810
10Ing. Miroslav Uchytil46211
11MUDr. Antonín Petráček35712
12prof. MUDr. Jan Čáp, CSc.62413
13Ing. Pavla Maršíková29514
14Mgr. Jiří Jína28515
15Antonín Novotný25116
16MVDr. Tomáš Krejčí19217
17Petr Hable47118
18Mgr. Jan Simeon Kaiser22119
19Ing. Jan Horníček29720
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1Mgr. Marek Výborný24751
NÁHRADNICI:
1MUDr. Vít Ulrych13632
2Mgr. Marie Hubálková11634
3Radomil Kašpar9368
4Ing. Pavel Šotola90511
5Ing. Michal Kokula6633
6Mgr. Bc. David Šimek7955
7Ing. Josef Jílek4096
8Mgr. Jitka Moskvová3617
9Jolana Štěpánková2819
10Petr Čada54810
11Bc. Václav Polák16112
12Ing. Pavel Starý39513
13Ing. Petr Netolický31214
14Ing. Mgr. Zdenka Kumstýřová40215
15Ing. František Weisbauer23016
16Jiří Drašnar20117
17Ing. Petr Schejbal22418
18Ing. Miloš Horák10919
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1MUDr. Vít Kaňkovský30651
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Josef Klement10802
2Josef Herbrych10073
3Mgr. et Mgr. Jan Málek7374
4Ing. Jan Matějů4965
5Ing. Pavel Janoušek5766
6Mgr. Marie Dudíková5997
7Ing. arch. Martin Laštovička4868
8Ing. Tomáš Kučera6169
9Ing. Čeněk Jůzl67310
10Ing. Mgr. Vít Feldbabel79311
11JUDr. Zdeněk Zdvihal37412
12Mgr. Klára Hanychová23413
13Bc. Jan Brožek18414
14MUDr. Tomáš Preininger73915
15Mgr. Radek Pátek34716
16Mgr. Jan Tourek39317
17Ing. Petr Piáček30918
18Ing. Jaroslav Hrubý47619
19PhDr. Jiřina Štouračová43120
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1Ing. Stanislav Juránek92257
2Mgr. Jiří Mihola, Ph.D.68201
NÁHRADNÍCI:
1Ing. arch. Jaroslav Klaška39552
2Ing. Josef Uhlík38903
3Ing. Roman Celý27626
4Ing. Jiří Němec19634
5Mgr. Dagmar Hamalova16795
6Mgr. Richard Zemánek8028
7Ing. Antonín Tesařík12349
8Mgr. Miriam Kolářová95110
9Ing. Hana Chybíková38011
10PaedDr. Zdeněk Peša134012
11Ing. František Hasoň46613
12MUDr. Pavel Jajtner, MBA86414
13Ing. Mgr. Petr Kolařík, Ph.D.82015
14Ing. Antonín Crha59916
15Ing. Lukáš Jurečka89917
16PhDr. Jiří Horák, Ph.D.68518
17Mgr. Zdeněk Juránek97219
18Václav Surman28120
19JUDr. Michaela Dumbrovská26621
20Ing. Pavel Berka48722
21Mgr. Jiří Bělehrádek95123
22Ing. Vladimír Coufal35024
23Marie Kousalová58825
24MUDr. Bohumila Majtanová14826
25Ing. Vít Beran33927
26Mgr. Ladislav Ambrozek84928
27Mgr. Jaroslav Suchý27629
28Mgr. Marie Jílková20630
29Jindřich Kocour28031
30Mgr. Miroslav Prchal, DiS.16032
31Mgr. Petr Hladík94933
32Mgr. Jan Grolich91134
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1Ing. Marian Jurečka58891
NÁHRADNÍCI:
1RNDr. Mgr. František John, Ph.D.23172
2Mgr. Jaroslav Fidrmuc16563
3Mgr. Matouš Pelikán14284
4Vladimír Začal2735
5PhDr. Jana Kolomazníková5836
6Jan Váhala10597
7PhDr. Karel Goš5718
8Mgr. Tomáš Spurný4519
9Mgr. Ing. Petr Vysloužil52510
10Mgr. Eduard Kavala68111
11MgA. Tomáš Bartošek, DiS.48412
12Ing. Ludmila Zavadilová62113
13Mgr. Václav Hampl46014
14Bc. Jaroslav Procházka32415
15RNDr. Ladislav Šnevajs87516
16Václav Dvořák, dipl. um.29417
17Ing. Bc. Rostislav Hainc57818
18PhDr. Jiří Lapáček42819
19Jiří Raška3720
20Ivana Kalodová11021
21Ing. Marta Šťastná11122
22Mgr. Ivo Slavotínek43223
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVOLENI:
1 Mgr. Ondřej Benešík41501
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Ludvík Hovorka37772
2Ing. Vojtěch Ryza27683
3Mgr. Štěpán Bekárek25405
4PhDr. Pavel Motyčka, Ph.D.185410
5Ing. Pavel Karhan10714
6Mgr. Miroslav Kašny15946
7Josef Bazala15837
8Mgr. Aleš Dufek11228
9Mgr. Simona Hlaváčová10579
10Mgr. Bc. Zdislava Odstrčilová109411
11Ing. Ferdinand Kubáník95112
12Markéta Halaštová, DiS.35213
13Mgr. Milan Jelínek53514
14Jaroslav Masař41015
15Ing. Josef Vrátník48116
16Ing. Antonín Jonášek17617
17Ing. Martin Křižan51918
18Bc. Jiljí Kubncký47019
19Mgr. Alžběta Volfová66220
20Ing. Jiřina Galušková53721
21Vojtěch Volf42722
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Mgr. Bc. Pavla Golasowská, DiS.36861
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Petr Kudela33602
2Ing. Michal Jedlička21503
3Ing. Bohuslav Niemiec20518
4Ing. Zbyněk Pražák, Ph.D.17699
5RNDr. Martin Čajánek, Ph.D.10224
6Ing. Dana Forišková, Ph.D.9335
7Ing. Jan Stejskal5426
8Bc. Jaromír Švasta2947
9Jaroslav Perútka30410
10Tadeáš Sikora41111
11Ing. Petr Muczka50812
12Mgr. Marcel Jedelský43313
13Mgr. Andrzej Szyja93214
14Bc. Věra Pražáková103315
15Bc. Petr Kučerka55616
16Ing. Petr Baránek21617
17MVDr. Pavla Löwenthalová34718
18Stanislav Šimíček40519
19Josef Prusek21620
20Ing. Jiří Hamrozi104321
21RNDr. František Staněk, Ph.D.40322
22Mgr. Vladislav Szkandera114323
23Marcel Sikora26824
24Josef Chocholatý15125
25Bc. Radim Kozelský48026
26Mgr. Jiří Novotný30727
27Mgr. Michal Hořínek49628
28Mgr. Pavlína Stankayová13129
29Mgr. Helena Michalská21330
30Ing. Pavla Skrutková8431
31Ing. Ondřej Adamec26132
32MUDr. Hana Burianová24233
33Ing. Petr Jiříček23134
34Josef Przywara27535
35Ing. Pavel Řezníček25236
POLITICKÁ STRANA, POLITICKÉ HNUTÍ:
29!Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)
VOLEBNÍ KRAJ: 1 Hl. m. Praha
ZVOLENI:
1Mgr. Jiří Kobza23181
NÁHRADNÍCI:
1Lenka Zumrová9022
2Vítězslav Novák9183
3Petr Krátký6434
4Mgr. Petr Trombik10525
5Věra Příhodová4286
6Bc. Štěpánka Koubová Černá, DiS.5767
7Ing. Jiří Kocman5008
8MUDr. Ilona Müllerová7799
9Josef Stolín15310
10JUDr. Vladimíra Bondarenková73511
11Monika Jalauzidisová17112
12Daniel Šmerda31313
13Mgr. Josef Mezey10214
14Mgr. Dana Vyjídáková21515
15Mgr. Bea Fleissigová17316
16Jan Marchal9717
17Bc. Martin Tomšů19918
18RNDr. Jiří Šoler, CSc.38619
19Ing. Ladislav Logaj14720
20Andrea Garncarzová7321
21Pavel Hornát5322
22Bc. Jaroslav Bližňák4423
23Ing. Karel Oplt20124
24Elena Adámková14025
25Jiří Karásek7926
26Pavel Pecho14727
27Jan Žižka27528
28Lucie Nováková55229
29David Pokorný10630
30Ing. Petr Hájek12831
31Petr Stěhule11132
32Renáta Kaňková14033
33Petr Podhorský12834
34Oldřich Mörvick8335
35Andrea Mačková8836
VOLEBNÍ KRAJ: 2 Středočeský
ZVOLENI:
1Tomio Okamura126891
2Radek Rozvoral17152
NÁHRADNÍCI:
1Oldřich Černý12193
2Julie Bakošová, BA (Hons)12374
3Robert Nedvěd5065
4Jan Štraub5946
5Bc. Jiří Novotný6907
6Miroslav Hulicius2278
7Blanka Čejková4889
8František Kroužek20210
9Vlastimil Staněk29011
10Jan Páša30112
11Miroslav Křeček36913
12Ing. Jiří Zika49514
13Vladimíra Štefcová24915
14Jaroslav Paima22816
15Ivana Slavíčková47317
16Petr Fober40218
17Jarmila Mudrochová10919
18Ing. Petr Kafka31320
19Květa Domasová57821
20Jan Hošna28422
21Jiří Sedláček23323
22Pavel Žák36324
23Ilona Havelková41725
24Ladislav Chvalkovský5426
25Jakub Černý36427
26Přemysl Vališ5328
27Tomáš Randík32029
28Renata Veselá35730
29Michal Skalický21231
30Bc. Markéta Konvalinková42232
31Aleš Vach7033
32Miloslav Moravec11034
VOLEBNÍ KRAJ: 3 Jihočeský
ZVOLENI:
1Miloslav Rozner6421
NÁHRADNÍCI:
1Slavomír Plojhar4962
2Luboš Machart4173
3Stanislav Kroupa7514
4Jan Petr4035
5Jaroslav Čejka8156
6Luděk Mitas4297
7Petra Smolová3638
8Jiří Hubený2259
9MUDr. Iveta Štefanova91610
10Josef Lenc40111
11Lukáš Vašek26312
12Pavel Baránek40113
13Milan Miňha60514
14Lukáš Neuwirt12415
15Ivana Havlová18216
16Ing. Daniel Radotínský28417
17Pavol Haburaj7218
18Ladislav Nerad29319
19Jan Albrecht27120
20Mgr. Václav Houdek62621
21Petr Bohuslávek31222
VOLEBNÍ KRAJ: 4 Plzeňský
ZVOLENI:
1Jana Levová14961
NÁHRADNÍCI:
1Miroslav Kleisner6452
2Ing. Zdeněk Maštalíř7653
3Pavel Bezucha8214
4Ing. Marie Pošarová6975
5Ing. Milan Obdržálek3686
6Petr Huml4517
7Daniel Impseil3178
8Drahuše Sekmilerová1669
9David Gerneš19210
10Mgr. Jana Parajňáková49611
11Adéla Dvořáková49912
12Josef Heller19113
13Michal Obdržálek27314
14Jan Šimko27015
15Petr Mašíček22316
16Ing. František Kauer35317
17Martina Šebestová24718
18Pavlína Vaněrková Koutníková19319
19Ivo Hric21220
VOLEBNÍ KRAJ: 5 Karlovarský
ZVOLENI:
1Karla Maříková13911
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Jaroslav Biskup3452
2Michal Šťovíček5673
3Pavel Domalíp4444
4Roland Görner3325
5Otakar Štěrba2996
6Jiří Homolka3447
7Jiří Bolek1878
8Petr Tyl3129
9Věra Maříková29810
10Josef Černý21011
11Gabriela Vrátná44412
12Jindřich Veselý13413
13Josef Kišš46014
VOLEBNÍ KRAJ: 6 Ústecký
ZVOLENI:
1Tereza Hyťhová19881
2Monika Jarošová11542
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Bc. Dominik Hanko13753
2Ing. Petr Kříž9614
3Elvíra Hahnová7785
4Eva Budošová5476
5Michal Kolář5927
6Aleš Aulický5498
7Hana Mičánová4449
8Michal Varga36910
9Dana Fábryová27511
10Vladimír Strnad38912
11Petr Haldovský51813
12Zdeněk Beneš37014
13Ing. Pavel Hošťálek43815
14Ing. Jaroslav Sušický46616
15Jaroslav Nedvěd24017
16David Franc48818
17Ivana Güntherová25219
18Milan Anýž35920
19Petra Mikulová27021
20Milan Janošovský49222
21Tomáš Doležal26523
22Ing. Jaroslav Bystřický53624
23Michael Černý37525
24Pavel Lachman37326
VOLEBNÍ KRAJ: 7 Liberecký
ZVOLENI:
1Ing. Radovan Vích11361
NÁHRADNÍCI:
1Aranka Changová4252
2Bronislav Kalvoda5493
3Mgr. Věnceslava Drábková7964
4Antonín Bobek4005
5Michal Rýgl4656
6Petr Strnad4417
7Pavel Tlach1758
8Ladislav Adam3829
9Alexandr Stejskal35710
10Ing. Jan Vaniček37011
11Veronika Mazalová24212
12Jan Čepelák29613
13Šárka Šulcová24314
14Vladislav Šmída15215
15Andrea Changová31316
16Mgr. Lada Vlčková58317
VOLEBNÍ KRAJ: 8 Královéhradecký
ZVOLENI:
1Zdeněk Podal7451
NÁHRADNÍCI:
1Luďka Tomešová8582
2Ing. Petr Vrzáň8843
3Nicola Gajdošová4924
4René Salay3695
5Milan Velička4686
6Valdemar Střelka2577
7Pavla Vašatová2588
8Lenka Chrobáková2709
9Pavla Oborníková30210
10Hana Jarošová17411
11Michal Slavka47512
12Jindřich Pisch18813
13Ing. Vít Petira, MBA71714
14Lukáš Bouček32515
15Ivana Schubert Dickfeld20116
16Zdeňka Bláhová19017
17Pavla Janků17918
18Mgr. Radek Slavíček36519
19Petr Pistorius31020
VOLEBNÍ KRAJ: 9 Pardubický
ZVOLENI:
1Jiří Kohoutek7451
NÁHRADNÍCI:
1Lucie Štěpánková7252
2Jiří Langr5873
3Antonín Šurýn4434
4Michal Jansa5245
5Ivana Pilchová4696
6Natálie Kodytková3957
7Tereza Chotěnovská4688
8Adam Bečka2809
9Stanislav Kratochvíl22710
10Jan Nový57811
11Romana Bláhová30912
12Karel Háněl39313
13Jiří Foltýn17214
14Martin Kroužek26015
15Jiří Ficnar7816
16Radim Čermák24217
17Miroslav Staněk20018
18Jaroslav Poláček27819
VOLEBNÍ KRAJ: 10 Vysočina
ZVOLENI:
1Radek Koten6751
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Bc. Ctibor Čepička7812
2JUDr. Petr Paul4263
3Mgr. Josef Matula3154
4Miluše Švomová4915
5Marcela Severová2436
6Tomáš Jančo3297
7František Dašek758
8Josef Musil3179
9Ing. et Ing. Milan Ostrovský41710
10Tomáš Prchal23911
11Olga Králová11712
12Daniela Načeradská7113
13Petr Kujínek30614
14Hana Dlabačová23215
15Jakub Hyrš24516
16Jan Pešek7817
17Ing. Michal Galbavý29018
18Eva Německá14819
19Michal Suchý40820
VOLEBNÍ KRAJ: 11 Jihomoravský
ZVOLENI:
1PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MB A, LL.M.29681
2Bc. Lucie Šafránková18842
3Lubomír Španěl10703
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Petra Svedíková Vávrová17714
2Ing. Vlastibor Čermák, CSc.8695
3Karel Cholek6046
4Zdeněk Zbořil6897
5Ladislav Ševec2748
6Tomáš Ingr8209
7Andrea Komárkova47910
8Stanislava Seloucká15411
9Ivo Novák31612
10Ing. Jan Mašek64413
11Richard Hotový46614
12PhDr. Milan Urban24515
13Iveta Kummerová47816
14Miluše Krejčířová13717
15Bc. Jiří Kment43518
16Richard Měchura31219
17Mikuláš Imling49520
18František Novotný52121
19PhDr. Alena Čumová42422
20Luděk Jaslovský26723
21Ing. Marie Hansalová20624
22Bc. Ondřej Chalupník42125
23Marcela Kumanová31226
24Richard Michenka26227
25Tomáš Brožák14428
26Monika Henzlová21329
27JUDr. Jana Přikrylová93630
28Zdeněk Beier11931
29Mgr. Petr Šteflíček23132
30Václav Havránek17133
31Ing. Ivan Fencl, Ph.D.34934
VOLEBNÍ KRAJ: 12 Olomoucký
ZVOLENI:
1Ing. Radim Fiala29291
2Ing. Pavel Jelínek, Ph.D.13392
NÁHRADNÍCI:
1Ing. Tomáš Hauzner12733
2Petr Maus7714
3Anna Zieglerová5855
4Denisa Fidlerová4716
5Martin Křupka6137
6Vladimír Pospíšil5298
7Ing. Eduard Šnévajs3279
8Jan Schopf43010
9Ing. David Alt32211
10Radovan Moudrý49212
11Ing. Pavel Galeta65313
12Monika Ferenčíková71114
13Ing. Martin Jirotka32315
14Jan Tabery51016
15Irena Hanzlová54017
16Petr Král, DiS.39918
17Ludmila Altová15219
18Ivana Schneiderová27620
19Ing. Michal Šmucr35721
20Ing. Petr Krejčiřík35722
21Pavel Olšan66223
VOLEBNÍ KRAJ: 13 Zlínský
ZVÍDLENI:
1Ing. Jaroslav Holík14261
2MUDr. Jaroslav Dvořák16932
NÁHRADNÍCI:
1Robert Hampl6403
2Alexandr Grozický4974
3Ing. Pavel Dohnal9815
4PhDr. Antonín Kočař, CSc.2956
5Anna Stodůlková5167
6Milan Hořínek2858
7František Kadlček2759
8Ing. Mgr. Jaroslav Derka34610
9Lukáš Heitel58011
10Jarmila Blažková25912
11Radomír Pavelka26213
12Michaela Hýblová56514
13Hana Vachová23015
14Karla Krejčí19016
15Jaroslav Vainlich13817
16Milan Palička50218
17Martin Stehlík67919
18Tomáš Táborský28820
19Petr Bystřičký51821
20Alexandr Škrábal34522
VOLEBNÍ KRAJ: 14 Moravskoslezský
ZVOLENI:
1Mgr. Lubomír Volný37151
2Marian Bojko30412
3Ivana Nevludová15633
NÁHRADNÍCI:
1Mgr. Václav Kubín13394
2Irena Bláhová5895
3Jiří Strnad7666
4Bc. Igor Čech5157
5Ing. Jiří Jankot8428
6Zdeněk Nevlud4849
7Tomáš Raždík62810
8Dušan Snášel63311
9Ing. Jiří Pazdera76612
10Ladislav Hammer47813
11Miroslav Trombik87314
12Petr Pham44515
13Martin Bojko65216
14Euboslav Vršanský32717
15Ing. Libuše Volná51818
16Růžena Raždíková31719
17Milan Nevlud39420
18Eduard Lipovský28121
19Jiří Čejka24722
20Jaroslav Klikorka59923
21Antonín Ďuriš36824
22Jan Kocián44325
23Ján Tomeš16826
24Jan Herold47627
25Roman Owczarzy38428
26Yamato Pham34829
27Norbert Šabacký65530
28Bronislav Dudzik27131
29Bc. Jan Hruška58932
30Renáta Filipiecová78233
31Lukáš Hurník24434
32Karel Németh15335
33Kateřina Nikliborcová35936

Předseda Státní volební komise:

Chovanec v. r.

Přesunout nahoru